https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Atrakcyjni z dofinansowaniem

Atrakcyjni z dofinansowaniem

Boże Narodzenie tuż, tuż, nic więc dziwnego, że świąteczny nastrój powoli udziela się wszystkim. Szczególne powody do świętowania mają seniorzy z Gminy Czarny Bór – członkowie Stowarzyszenia „Atrakcyjni”, którzy właśnie otrzymali dofinansowanie z Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego na realizację ciekawego projektu.

“Zdrowi i bezpieczni, czyli Atrakcyjni dla Gminy Czarny Bór” to wspólny projekt Biblioteki+ Centrum Kultury w Czarnym Borze oraz Stowarzyszenia „Atrakcyjni” (działanie dofinansowane ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego). Projekt rozpoczął się warsztatami bożonarodzeniowymi.

– Po raz kolejny potwierdzamy, że mamy bardzo aktywnych seniorów. Gratuluję uzyskania grantu i dziękuję za Waszą kreatywność i chęć do działania – mówił Adam Górecki, podczas wizyty w czarnoborskiej B+ CK.

Na realizację zadania Stowarzyszenie otrzymało 7 000 zł za które zakupione zostały materiały na realizację warsztatów, lampy UV oraz środki dezynfekujące by w bezpiecznych warunkach przeprowadzać różnorodne  zajęcia dla mieszkańców Gminy Czarny Bór.

(KB)

REKLAMA

Click Here