https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

29 Finał WOŚP w Głuszycy możemy zacząć wcześniej

29 Finał WOŚP w Głuszycy możemy zacząć wcześniej

Głuszycki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działający w Centrum Kultury-Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głuszycy, zachęca do wystawienia Sztabowych Puszek Stacjonarnych w firmach, sklepach, punktach usługowych, restauracjach, przychodniach itp. znajdujących się na terenie gminy Głuszyca.

– Placówki, które otrzymają zgodę Fundacji WOŚP, będą mogły kwestować w swoich lokalach już od 15.12.2020 r. do 10.01.2021 r. Puszka powinna stać w miejscu, w którym pracownicy mają największy kontakt z klientem (np. przy kasie, w recepcji, itp) – podkreślają przedstawiciele głuszyckiego sztabu WOŚP.

Rejestracja Sztabowych Puszek Stacjonarnych jest możliwa na trzy sposoby:

– Przez stronę www.iwolontariusz.wosp.org.pl – Opiekunowie Sztabowych Puszek Stacjonarnych (np. właściciele małych przedsiębiorstw, organizatorzy wydarzeń) mogą samodzielnie założyć konto na stronie www.iwolontariusz.wosp.org.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy Sztabowej Puszki Stacjonarnej, a następnie wybrać sztab z którego pobrana zostanie puszka kwestarska przed kwestą, a po jej zakończeniu zostanie rozliczona. Szefowie sztabów będą posiadać możliwość akceptacji lub odrzucenia zgłoszenia Sztabowej Puszki Stacjonarnej. Głuszycki sztab jest zarejestrowany w WOŚP pod nazwą: 006011 – Centrum Kultury Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy, ul. Grunwaldzka 26 – musisz wybrać z listy sztabów w Polsce.

– Pobierz ze strony www.ckmbp.gluszyca.pl formularz zgłoszeniowy – uzupełnij i wyślij w formacie jpg na adres: ckmbp@gluszyca.pl.

– Tradycyjnie w Centrum Kultury – MBP w Głuszycy – po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr tel. 503 102 817 w dni powszednie w godzinach pracy instytucji, tj. 8:00 – 16:00.

Ostatecznym terminem gwarantującym rozpatrzenie zgłoszenia Sztabowej Puszki Stacjonarnej jest dzień 08.01.2021 r. 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 10.01.2021.

(MC)

REKLAMA

Click Here