https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Umów wizytę w urzędzie skarbowym

Urząd Skarbowy w Wałbrzychu zachęca do korzystania z nowej usługi – „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”.

– Podnosząc standardy oraz chcąc zapewnić Państwu większe bezpieczeństwo oraz komfort wizyty, wprowadzamy nowe zasady obsługi bezpośredniej w Urzędzie Skarbowym w Wałbrzychu. Od 9 listopada sprawę w urzędzie będzie można załatwić wyłącznie po dokonaniu rezerwacji planowanej wizyty. Wizyty można rezerwować od 26 października na 3 sposoby:

– przez internet – na stronie dolnoslaskie.kas.gov.pl, klikając w baner „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”,

– telefonicznie – dzwoniąc do naszego urzędu pod numer telefonu: 784 330 349, 784 330 415, 784 330 613;

– osobiście –  podczas osobistej wizyty w punkcie „Umawianie wizyt”, który znajduje się w holu na I p., obok kolejkomatu.

Mamy nadzieję, że możliwość wcześniejszego umawiania wizyt ułatwi naszym klientom załatwianie ich spraw. Dzięki temu, że każdy klient będzie obsługiwany we wskazanym przez siebie, zarezerwowanym wcześniej terminie, powinny ulec likwidacji nadmierne kolejki, a czas oczekiwania skróci się do minimum. Gwarantuje to również lepszą jakość wizyty – wcześniejsze umówienie umożliwi urzędnikowi lepsze przygotowanie się do spotkania z podatnikiem. Mamy nadzieję, że wprowadzane nowe rozwiązanie pozwoli nam na zapewnienie jeszcze wyższych standardów obsługi klienta. Liczymy, że poprawi się zarówno komfort obsługi, jak i bezpieczeństwo, tak istotne zwłaszcza w obecnym, trudnym ze względu na istniejącą pandemię, czasie – mówi Aneta Szewc, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wałbrzychu.

(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj