https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Więcej patroli

– Pierwsze służby ponadnormatywne w Boguszowie-Gorcach już za nami, a to efekt podpisanego porozumienia pomiędzy gminą, a Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu. Od poprzedniej soboty w wyznaczonych dniach policjanci pieszo patrolują różne części tego miasta. Działania mają na celu zapewnienie jeszcze większego bezpieczeństwa mieszkańcom – mówi podkomisarz Marcin Świeży, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu.

Poza wyznaczonymi zgodnie z grafikiem dniami służby, policjanci z Boguszowa-Gorc są obecni dodatkowo na ulicach dzięki podpisanemu niedawno porozumieniu z przedstawicielami gminy. Funkcjonariusze odwiedzają najbardziej newralgiczne miejsca, a to ma w niedalekiej przyszłości wpłynąć na jeszcze większą poprawę bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Przy tym jest to również dodatkowe wsparcie dla Straży Miejskiej Boguszowa – Gorc.

– Przypominam, że zdarzenia nagłe oraz interwencje należy zgłaszać poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego pod numerem 112. Do dyspozycji w sytuacjach nieciepiących zwłoki jest również całodobowo telefon dyżurnego Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach: 47 87 57 120. Można również zgłaszać się bezpośrednio do tej jednostki przy ul. Głównej 32a. Poza tym na terenie działania komisariatu istnieje także punkt przyjęć interesantów znajdujący się w Czarnym Borze przy ul. Kamiennogórskiej 22. Dzielnicowi pełnią tam dyżury we wtorki w godzinach 10.00-12.00 oraz w czwartki w godzinach 16.00-18.00. Natomiast punkt przyjęć interesantów w Mieroszowie ma swoją siedzibę przy pl. Niepodległości 1. Dzielnicowi obecni są tam w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00, środę w godz. 16:00-18:00 oraz piątek w godz. 10:00-12:00 – dodaje Marcin Świeży.

(MS)

REKLAMA

Kliknij tutaj