https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Jubileusz Szkoły Tańca Cordex

To już 25 lat istnienia Szkoły Tańca Cordex w Wałbrzychu. W 1995 r. byliśmy w mieście pierwsi, dziś jesteśmy jedni z najlepszych!

Wychowaliśmy dziesiątki mistrzów (mistrzostwo Polski hip-hop formacje, drużynowe wicemistrzostwo Europy w tańcu towarzyskim, Puchar Polski solo hip-hop), zwycięzców konkursów (Rytmy Ulicy, Bitwa na Taniec, Tancbuda solo i formacje hip-hop), finalistów (finaliści mistrzostw Polski w tańcu towarzyskim), a przede wszystkim pasjonatów tańca. Nasi podopieczni tańczyli na parkietach w całej Polsce, a także poza nią, sięgając nawet Stanów Zjednoczonych. Uświetniali pokazami teatry, filharmonie i opery, dzięki czemu o Wałbrzychu i wałbrzyskich artystach słyszała cała Polska. Jesteśmy dumni z naszej historii i wciąż nie zwalniamy tempa.

Od września ponownie zapraszamy do spotkania z tańcem, tak dobrze nam znanych jak i zupełnie nowych miłośników tego pięknego sportu. Małymi krokami, pod okiem profesjonalnej kadry i w luźnej atmosferze wprowadzimy Was w świat zabawy, radości z ruchu i magii tańca.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom, wciąż się udoskonalamy, szkolimy i poprawiamy oraz odświeżamy naszą ofertę. W tym sezonie proponujemy takie nowości jak: Heels czyli taniec zmysłowy, kobiecy na obcasach, Jazz dla dorosłych – taniec liryczny, nastrojowy, dobry dla sylwetki, Cheerleading dla dzieci i młodzieży. Oczywiście – jak zawsze – znajdziecie także dla wszystkich grup wiekowych taniec towarzyski, hip-hop, breakdance, czy jazz.

Już od 31.08 ruszają dni otwarte bezpłatnych zajęć, przyjdź, sprawdź, tańcz! Grafik i szczegóły dostępne na FB, na stronie www.taniec.walbrzych.pl oraz pod numerem telefonu: 789 080 786 w godzinach 15:00-21:00.

Zapraszamy!

Szkoła Tańca Cordex w Wałbrzychu

REKLAMA

Kliknij tutaj