https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wałbrzyszanie wrócą na zwycięską drogę?

Siatkarze MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych będą podejmowali AZS UZ Zielona Góra. Spotkanie 14 kolejki II ligi mężczyzn zostanie rozegrane 11.01.2020 r. w hali Aqua-Zdrój w Wałbrzychu. Początek o godz. 17:00.

– Pierwszy z meczów „kampanii styczniowej” już w najbliższą sobotę. Do Wałbrzycha przyjeżdża obecnie trzeci zespół tabeli, który wyprzedza nas zaledwie jednym punktem – AZS UZ Zielona Góra. W pierwszej rundzie to właśnie nasza drużyna, jako pierwsza, znalazła sposób na ówcześnie liderujących zielonogórzan. Przyjezdni z pewnością będą chcieli zrewanżować się za tę porażkę, czeka nas zatem emocjonujące widowisko. W barwach akademików występuje Robert Bitner, wychowanek Victorii PWSZ Wałbrzych, który od blisko 10 lat broni barw lubuskich ekip. W sobotę sentymentów jednak nie będzie, dla MKS Aqua-Zdrój będzie to mecz o kolejne (tak bardzo potrzebne) 3 punkty i odbudowanie serii zwycięstw po porażce w Żaganiu – mówi Fabian Kurzawiński, II trener MKS Aqua-Zdrój.

➡ Bilety wstępu w cenie 5 zł,

➡ dzieci do 7 roku życia wstęp bezpłatny,

➡ strefę małego kibica zapewni UKS Kinder Volleyball (gry i zabawy dla najmłodszych z konkursami),

➡ dla obecnych kibiców będą przygotowane upominki przez naszych partnerów Pizzeria Barman Wałbrzych, Pierogowa Chata,  Makijaż permanentny Malwina Rodziewicz, M3 Racing.

– Najbliższa sobota to nie tylko siatkarskie święto! To przeddzień 28 Finału Wielkiej Orkiestry Śiątecznej Pomocy, zatem nie może zabraknąć pozytywnych inicjatyw pozameczowych. Oprócz wolontariuszy WOŚP, których wspierać będzie oficjalna maskotka Wałbrzycha – Moofie, od godziny 15:00 będziemy czekać na wszystkich chętnych do zarejestrowania dawców szpiku Fundacja DKMS dzięki inicjatywie radnej Renacie Wierzbickiej. Nasza drużyna w komplecie weźmie udział w rejestracji (całość trwa 5 minut). Wszystkich ludzi dobrej woli – każdy z nas może uratować komuś życie, będąc bliźniakiem genetycznym – prosimy o wsparcie, udostępnienie posta oraz obecność w najbliższą sobotę w hali Aqua Zdrój. Razem zaserwujmy pozytywne emocje i przyczyńmy się do uratowania czyjegoś życia – dodaje Fabian Kurzawiński.

(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj

Aby kontynuować zaakceptuj korzystanie z plików Cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close