https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wyróżnienia dla Jedliny

Wieża widokowa na górze Borowa „Turystycznym Produktem Roku 2019”, a Dolnośląski Festiwal Zupy w Jedlinie-Zdroju wyróżniony podczas „Świdnickich Gryfów”.

Burmistrz Jedliny-Zdroju Leszek Orpel odebrał dyplom przyznający Gminie Jedlina-Zdrój „Certyfikat – Turystyczny Produkt Roku 2019” za wieżę widokową na górze Borowa. Nagroda została  przyznana podczas uroczystej gali podsumowującej pierwszy dzień Kongresu Turystyki Polskiej, który został zorganizowany w Świdnicy. Organizatorem plebiscytu była redakcja Forum Biznesu.

Za nami także rozstrzygnięcie konkursu i Gala Przedsiębiorczości „Świdnicki Gryf” w Świdnicy.

– Stanęliśmy na podium, odbierając wyjątkową dla nas nominację do nagrody gospodarczej, w kategorii „Sudecki Produkt Regionalny”. W bieżącym roku, okazał się nim Dolnośląski Festiwal Zupy, organizowany przez Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju. Otrzymując tak duże dla nas wyróżnienie, którym jest nominacja naszej kulinarnej imprezy, mamy przekonanie o jej randze wśród pozostałych produktów regionalnych. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję imprezy, której kulinarny finał odbędzie się 1 maja 2020 roku w Jedlinie-Zdroju – podkreśla Leszek Orpel.

(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj