https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wymarzony, pachnący ślub

Ślub jak i wesele to jedno z najpiękniejszych i niezapomnianych przeżyć w życiu. Warto dołożyć należytych starań aby w tym dniu wszystko było idealne. Podejście młodych par zmienia się w tej kwestii coraz bardziej. Obecne wesela w niczym już nie przypominają tych z przed lat gdzie królowały przaśne i przypadkowe dekoracje. Dziś przyjęcia weselne to niemal kwiatowe przedstawienie w anturażu dokładnie przemyślanych i spersonalizowanych dodatków. Liczy się przede wszystkim spójność elementów i efekt zaskoczenia.
Istotna jest tematyka oraz dopracowanie szczegółów. Nasza firma Pachnący Ślub by Flowerbox stara się zaspokoić coraz bardziej otwartych oraz świadomych swoich potrzeb klientów i jednocześnie zdjąć z nich stres towarzyszący przygotowaniom.
A jakie są obecne trendy ślubne? Od kilku już od sezonów dominuje lekki i delikatny, naturalny styl przybliżający nas do natury. Mocno zaznaczył się tu styl boho. Kwiatowe wianki na rozwianych włosach i bukiety zrobione jakby od niechcenia, powoli ustępują jednak miejsca stylowi glamour, który zaczyna ponownie wchodzić na ślubne sale. Szczególnie pożądanym kolorem w obecnym i nadchodzącym sezonie jest złoto i miedź w parze z błękitem, różem czy szmaragdową zielenią,a także dla odważniejszych par z granatem lub czernią. Tak naprawdę wszystko jest dozwolone, czy będzie to styl leśny o zapachu mchu i paproci, czy egzotyczny pełen orientalnej zieleni, czy też romantyczny pełen pastelowych barw lub też prowansalski o zapachu drewna i rumianku. Ważne, aby była to właśnie Wasza bajka, w której chcecie się tego dnia znaleźć. My jesteśmy od tego by przybliżyć Was do tego marzenia.
Zapraszamy wszystkie pary pragnące powierzyć nam to zadanie do rezerwacji terminów na 2020 r. Mamy jeszcze kilka wolnych terminów na 2019 r.

Kwiaciarnia Flowerbox
ul. Hetmańska 80 B
Wałbrzych
(Podzamcze naprzeciwko bazaru)
czynne: pon – pt 9:00 – 17:00, sob 8:00-16:00
tel. 536 939 135
fb. Flowerbox Wałbrzych
fb. Pachnący Ślub

REKLAMA

Kliknij tutaj