https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Głowa do góry

Miasto Świebodzice wraz z Towarzystwem Lotniczym gorąco zaprasza wszystkich mieszkańców w najbliższy weekend 29-30 czerwca 2019 r. (sobota-niedziela) w godzinach 10:00-20:00 na Piknik Lotniczy. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Głowa do góry”.
Na wszystkich przybywających na Gminne Lotnisko w Świebodzicach czeka moc atrakcji, a wśród nich m.in.: przylot i ekspozycja śmigłowców Mi-8/Mi-17 oraz Robinson R22, konkurs skoków spadochronowych, wystawy wojskowego sprzętu radiolokacyjnego i pojazdów wojskowych, a także część bufetowa i strefa zabaw dla najmłodszych. W tym roku impreza została wzbogacona o część kulturalną w postaci koncertu utalentowanego Przemysława Majewskiego (sobota, godz. 17:00). Łączy on z powodzeniem szlagiery okresu międzywojennego z nowoczesnym brzmieniem. W sobotę zapraszamy również na wystawę pojazdów zabytkowych z lat 60, 70 i 80. Dodatkowo podczas imprezy przeprowadzane będą liczne konkursy z nagrodami. Nie trzeba również martwić się o transport. Dojazd na miejsce i powrót zapewnią specjalnie uruchomione, bezpłatne autobusy.

Godziny jazdy są w miarę możliwości dopasowane do przesiadek pasażerów linii nr 1 i 2 na przystanku „Osiedle Piastowskie I – ul. Mieszka I”. Start z Wodnego Centrum Rekreacji został wybrany, aby mieszkańcy mogli skorzystać z dużego parkingu i dojechać na piknik pozostawiając swój samochód. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i głowa do góry.

REKLAMA