https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Jak dostać gratis lodówkę i zmywarkę?


Do końca 2018 roku trwa niezwykła promocja w Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu. – Każdy klient, który do końca bieżącego roku kupi u nas meble kuchenne za minimum 9 tysięcy złotych, lodówkę i zmywarkę do zabudowy dostanie gratis! Trwa także wyprzedaż mebli z naszej ekspozycji – zachęca Adam Krzywda, właściciel firmy.
 
W okresie jesienno – zimowym, gdy dni są coraz krótsze, za oknem szaro, a słońca coraz mniej, tęsknimy za ciepłem i kolorami. Źródłem ciepła w domu nie musi być tylko urządzenie grzewcze. Może też nim być odpowiedni dobór kolorów w miejscu, które z rodzinnym ciepłem kojarzy się najbardziej, czyli… w kuchni.
– Osoby lubiące ciepłe barwy mogą skorzystać na przykład z różnych odcieni brązu lub czerwieni. A osoby tęskniące za wiosną – z soczystej zieleni, która zagości na frontach. Nowoczesne technologie w przemyśle meblarskim dają nam ogromne możliwości w spełnianiu marzeń naszych klientów o nowych meblach i wystroju kuchni. Wieloletnia współpraca z czołowymi producentami oraz stała obecność na najważniejszych targach meblowych sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów. Ci, którzy do końca 2018 roku zdecydują się na zakup nowych mebli za kwotę powyżej 9 tysięcy złotych, dostaną od nas w prezencie lodówkę i zmywarkę do zabudowy. Oczywiście na cały asortyment udzielamy aż pięcioletniej gwarancji. Mamy także ofertę dla tych, którym zależy na czasie i potrzebują mebli od ręki. Meble kuchenne z naszej ekspozycji można kupić z rabatem sięgającym nawet 50 procent. Zapraszam do Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 74 666 03 39 i 601 77 13 57. Warto odwiedzić nasz salon i skorzystać z naszych promocji – zachęca Adam Krzywda.
(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty