https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Meble za pół ceny lub lodówka i zmywarka gratis


Lodówka i zmywarka do zabudowy kuchennej gratis? To nowa promocja w Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu! Każdy klient, który kupi meble kuchenne za minimum 9 tysięcy złotych, lodówkę i zmywarkę do zabudowy dostanie gratis. Trwa także promocja na meble z ekspozycji.
 
Remont kuchni i wymiana mebli kuchennych to zawsze duży wydatek. By wszystko służyło bez awarii wiele lat, przy zakupie nowych mebli pod wymiar zalecany jest także montaż nowego sprzętu gospodarstwa domowego. I to urządzeń przeznaczonych do zabudowy, by całość dawała efekt tak estetyczny, jak i funkcjonalny. Czy w takim razie można obniżyć koszty takiej inwestycji? Można, korzystając z najnowszej oferty Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu.
– Każdy klient, który do końca tego roku kupi u nas meble kuchenne za minimum 9 tysięcy złotych, lodówkę i zmywarkę do zabudowy dostanie w cenie mebli – wyjaśnia Adam Krzywda, właściciel firmy, która na rynku działa od 1992 roku i współpracuje z czołowymi producentami.
Osoby, którym zależy na czasie, bo potrzebują nowe meble od ręki, mogą skorzystać z wyprzedaży zestawów, które stanowią ekspozycję w Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu.
– Rabaty na meble z ekspozycji sięgają nawet 50 procent, a do tego objęte są – tak jak wszystkie meble – pięcioletnią gwarancją. Zatem warto wybrać się do naszego salonu i sprawdzić naszą ofertę, która jest stale wzbogacana o najnowsze trendy zarówno we wzornictwie, jak i technologiach – podkreśla właściciel Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu.
 
***
Nawiążemy współpracę z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz oraz z osobami zajmującymi się aranżacją i wyposażeniem wnętrz, a także studentami kierunków pokrewnych i osobami zamierzającymi realizować się zawodowo w tej dziedzinie.

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty