https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Spełnij marzenia o nowej kuchni

Na wakacje czekamy cały rok z niecierpliwością. W tym okresie spełniamy swoje marzenia, przede wszystkim dotyczące wypoczynku i podróży. Ale także te marzenia, które są związane ze zmianami w domu. – Dziś można je zrealizować, kupując meble kuchenne z naszej ekspozycji za pół ceny – podkreśla Adam Krzywda, właściciel Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu.

Akcja wyprzedaży mebli z ekspozycji to okazja dla tych, którzy potrzebują nowych mebli kuchennych tu i teraz.
– W Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu można wybrać odpowiadający nam zestaw mebli, które przez kilka miesięcy stanowiły źródło inspiracji dla naszych klientów. Można przyjść, obejrzeć, dotknąć, sprawdzić i kupić od ręki, w dodatku z rabatem w wysokości aż 50 procent. Zatem osoby, które planują remont kuchni lub są w jego trakcie, powinny odwiedzić nasze studio i na miejscu sprawdzić, czy meble kuchenne z naszej ekspozycji będą odpowiednie. A jeśli okaże się, że to, czym dysponujemy na miejscu, nie jest na miarę ich marzeń, to przygotujemy projekt zgodny z życzeniem klienta – zaznacza właściciel.
Jednak możliwość kupienia mebli kuchennych od ręki za połowę ich ceny katalogowej to nie wszystkie korzyści.
– Wysoka jakość wszystkich komponentów sprawia, że na nasze meble udzielamy aż pięcioletniej gwarancji. Do tego oferujemy montaż oraz sprzęt AGD od renomowanych producentów – wylicza właściciel firmy, która od 1992 roku współpracuje z czołowymi producentami, między innymi z polską Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz niemieckimi firmami Nobilia i Sachsen Kuchen. To gwarantuje dostęp do wszystkich nowości tak w sferze produkcyjnej, jak i aranżacyjnej.
 
***
 
Nawiążemy współpracę z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz oraz z osobami zajmującymi się aranżacją i wyposażeniem wnętrz, a także studentami kierunków pokrewnych i osobami zamierzającymi realizować się zawodowo w tej dziedzinie.
(TS)

REKLAMA

Kliknij tutaj