https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Na wakacje tylko z Getin Bankiem

Pożyczka gotówkowa oferowana przez Getin Bank została wyróżniona w zestawieniu kredytów gotówkowych opracowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”. Autorzy rankingu szukali najtańszych ofert finansowania wyjazdów wakacyjnych. Czynnikiem decydującym o miejscu w rankingu był całkowity koszt kredytu, czyli kwota, którą klient w rzeczywistości spłaci do banku.
 
Najlepsza pożyczka gotówkowa
 
Pożyczka gotówkowa Getin Banku zwyciężyła w zestawieniu kredytów gotówkowych w wysokości 5 tys. zł na 12 miesięcy dla klientów banku. Oferta charakteryzuje się najniższym całkowitym kosztem kredytu oraz najniższą miesięczną ratą spłaty. W przypadku oferty dla nowych klientów, Getin Bank zajął drugie miejsce. Oprocentowanie pożyczki gotówkowej Getin Banku wynosi 0%, a środki mogą być przeznaczone na dowolny cel. Decyzja o jej przyznaniu może nastąpić już w czasie jednej wizyty w placówce. Wystarczy, że klient będzie posiadał przy sobie dokument tożsamości, dokument potwierdzający dochody oraz nie będzie wymagana dodatkowa ocena ryzyka kredytowego.
 
Bank doceniony przez klientów
Getin Bank otrzymał tytuł „Bank doceniony przez klientów”, przyznawany na podstawie wyników badania Monitor Satysfakcji Indywidualnych Klientów Banków 2017, przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia. Banki były oceniane bezpośrednio przez swoich klientów, a Getin Bank znalazł się w czołówce każdej z trzech kategorii.
Tytuł „Bank doceniony przez klientów” przyznawany jest w kategoriach: „Satysfakcja”, „Ocena punktów styku” oraz „Ocena opłat i prowizji”. Getin Bank zajął III miejsce w kategorii „Satysfakcja”, stanowiącej jednocześnie ranking główny. Najważniejsze czynniki, wpływające na zadowolenie z usług danego banku to: wizerunek, stabilność oraz opłacalność korzystania z produktów i usług. W kategoriach „Ocena punktów styku” oraz „Ocena opłat i prowizji” Bank uplasował się na II miejscu. W pierwszej z nich liczyła się średnia ocen wystawionych dla oddziału, infolinii, bankowości internetowej i mobilnej oraz strony internetowej banku.
 
Nowa placówka Getin Banku w Wałbrzychu przy ul. Słowackiego 1
 
– Nowa placówka – to zmiana podejścia do klientów. Pracownicy placówki tak zostali przeszkoleni, aby naszym klientom zapewnić jak najwyższą jakość obsługi, gdyż wiemy, że zadowolony klient w przyszłości do nas wróci. Zaowocowało to między innymi docenieniem naszego banku w rankingu Newsweeka, w którym Getin Bank kolejny rok z rzędu znalazł się na podium – podkreśla Pani Małgorzata kierująca wałbrzyską placówką.
– Serdecznie zapraszamy do naszego oddziału w Wałbrzychu przy ul. Słowackiego 1, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 16.30. Informacje można również uzyskać pod numerem (74) 862 14 34 – zachęcają pracownicy placówki Getin Banku w Wałbrzychu.
(TS)

REKLAMA

Kliknij tutaj