https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Do Głuszycy na basen

Wielbiciele kąpieli wodnych i pływania, bez względu na pogodę, mogą wybrać się do Głuszycy. To jedyna gmina w powiecie wałbrzyskim, która ma dwa baseny: otwarty i kryty!
 
W upalne, wakacyjne dni włodarze Głuszycy zapraszają do skorzystania z oferty obiektu kąpielowego przy ul. Dolnej w Głuszycy. Odkryty basen – jedyny w powiecie wałbrzyskim – czynny jest w lipcu i w sierpniu w godz. 10.00 – 18.00. Kompleks składa się z trzech niecek: duży basen, średni basen oraz brodzik. Na terenie obiektu znajduje się także boisko sportowe do gry w siatkówkę oraz punkt gastronomiczny. Nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwają ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Wałbrzychu. W pobliżu basenu znajduje się przystanek autobusowy linii nr 5 przy ul. Grunwaldzkiej 26. Więcej informacji udzielają pracownicy Centrum Kultury – MBP w Głuszycy, ul. Grunwaldzka 26, 58-340 Głuszyca, tel. 74 84 56 334 wew. 15.
– A od 11 lipca zapraszamy do skorzystania z wypoczynku na nowym głuszyckim obiekcie sportowym. Kryta pływalnia Delfinek przy Szkole Podstawowej nr 3 w Głuszycy czynna jest w okresie wakacyjnym od środy do piątku  w godz. od 15.00 do 21.00, a w soboty i w niedziele w godz. od 11.00 do 17.00. W obiekcie znajdują się: basen, sauna, jacuzzi, strefa dla najmłodszych. Serdecznie zapraszam! – zachęca Roman Głód, burmistrz Głuszycy.
(SJ)

REKLAMA

Kliknij tutaj