https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Extreme MTB Challenge debiutuje w Głuszycy!

Extreme MTB Challenge powered by TREK to pierwszy polski ultramaraton MTB. Na legendarnych trasach Strefy MTB Głuszyca już w najbliższą sobotę 30 czerwca rozpocznie się jednodniowy wyścig o długości ponad 100 km z ponad 4000 m przewyższeń!
Nie czekaj, zapisz się i zmierz z własnymi słabościami! Zapisy i regulamin na stronie: http://zapisy.ultimasport.pl/zapisz/360. Przebieg trasy pod linkiem: https://www.gpsies.com/map.do?fileId=yilnguqdmmxeroav
Ten ekstremalny wyścig to możliwość sprawdzenia się na bardzo trudnej trasie. Tylko Ty, Twój rower i góry. Najprawdziwsze kolarstwo górskie – pure MTB. Jeśli chcesz stanąć twarzą w twarz ze swoimi słabościami, przekroczyć granicę własnej strefy komfortu i poczuć prawdziwą euforię jazdy to Extreme MTB Challenge jest właśnie dla Ciebie.
Na specjalnie wytyczonej trasie znajdziesz wszytko to, co przyprawi Cię o dreszcze emocji, zapewni hektolitry wylanego potu i uczucie przepalonych mięśni. Zapach walki zawiśnie w powietrzu. Wraz z ludźmi takimi jak Ty znajdziesz się na szlaku pełnym niekończących się podjazdów, stromych ścian zjazdowych, wymagających pełnego skupienia technicznych odcinków, wąskich singli i najlepszych secret spotów Sudetów Środkowych, aby finalnie wykręcić odległość i przewyższenia, o jakich zwykły zjadacz rowerowych kilometrów może tylko pomarzyć. Niektórzy nazwą to piekłem – dla nas to czysta pasja!
Rower, góry, natura, dźwięki i zapachy przyrody, motywacja, pasja, przygoda, zmęczenie, szczęście … wymieniać dalej? Podejmij wyzwanie i stań do walki z samym sobą! Start zaplanowano o godz. 9.00 spod Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuszycy, ul. Kolejowa 8. Biuro zawodów czynne w dniu zawodów od 7.00 do 8.30.
 
(SJ)
extreme mtb challenge

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty