https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Festiwal Zabawy na Podzamczu

 
W ramach obchodów Dni Podzamcza z Vectra, na terenie największej wałbrzyskiej dzielnicy odbył się Festiwal Zabawy. Do licznie przygotowanych przez organizatorów atrakcji dostroiła się słoneczna pogoda.
 
Na scenie zaprezentowane zostały indywidualne i grupowe pokazy taneczne oraz umiejętności wokalne zwłaszcza najmłodszych uczestników festiwalu. Występy dzieci z podzamczańskich przedszkoli, jak co roku spotkały się z apaluzem publiczności. Młodzi tancerze ze Studia Tańca Carmen wykonali indywidualne tańce nowoczesne, a najmłodsi – dynamiczne układy zbiorowe. Podczas imprezy przygotowano wiele konkursów z nagrodami rzeczowymi, m.in. konkurs ekologiczny, plastyczny i sprawnościowy, a także turniej warcabowy. Poza tym dzieci brały udział w grach i zabawach z doświadczonymi animatorami, zapewniającymi podopiecznym urozmaicone atrakcje. Duża popularnością cieszyło się wesołe miasteczko oraz możliwość wirtualnego prowadzenia samochodu na symulatorze jazdy.
Natomiast na stoisku Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wałbrzychu, udzielane były porady zwiazane z aktywnym i zdrowym stylem życia. Festiwal zorganizował Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” przy współudziale Fundacji RECAL, która oprócz wspomnianych konkursów przeprowadziła zbiórkę aluminiowych puszek po napojach. Swoją cegiełkę do różnorodnych atrakcji festiwalu dołożyło też ok. 20 partnerów.
(BAS)
Festiwal zabawy 2
Podczas Festiwalu Zabawy nie brakowało różnych atrakcji.

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty