Wałbrzyszanki w reprezentacji

Jolanta Siwińska z AZS PWSZ Wałbrzych zagrała 90 minut w przegranym przez reprezentację Polski 2:3 meczu eliminacji mistrzostw świata ze Szkocją. Nasza kadra narodowa zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli grupy II z dorobkiem 7 punktów po 6 spotkaniach. Z kolei Marcjanna Zawadzka rozegrała 90 minut i zdobyła gola na 3:0 w wygranym 6:0 przez reprezentację Polski do lat 19 drugim meczu turnieju Elite Round z Grecją. Marcjanna zagrała także 90 minut w przegranym przez reprezentację Polski do lat 19 0:1 meczu Elite Round z Norwegią. Było to ostatnie spotkanie naszej kadry narodowej w turnieju, który zakończyła ona na 3. miejscu z dorobkiem 3 punktów i tym samym nie zdołała awansować do mistrzostw Europy.