https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dobry węgiel od rzetelnego dostawcy

Działalność firmy MAXIMUS rozpoczęła się kilkanaście lat temu i skupiała się głównie na hurtowej sprzedaży paliw stałych dla odbiorców na terenie całego kraju. Zdobyte dużo wcześniej doświadczenie w branży węglowej pozwoliło na szybkie i znaczące zaistnienie firmy na Polskim rynku węglowym. Poprzez wiele lat ciężkiej i trudnej pracy, dzięki uczciwości i solidności, poznaniu rynku i potrzeb klienta, zbudowano dużą sieć odbiorców na paliwa stałe, począwszy od tych najmniejszych aż po wielkich przemysłowych potentatów. Uzyskano w ten sposób pozytywny wizerunek oraz bardzo dobrą opinię solidnego dostawcy opału, co potwierdza m.in. Certyfikat Rzetelności wydany przez KRD BIG S.A. we Wrocławiu oraz grono licznych i zadowolonych kontrahentów.
Duża sprzedaż, sięgająca miesięcznie nawet kilku tysięcy ton węgla, pozwoliła stać się firmie MAXIMUS znaczącym graczem na Polskim rynku opałowym. Dostawy węgla kamiennego, koksu opałowego, miałów węglowych i ekogroszku realizowane są systematycznie przez wiele lat, co sprawiło że wiemy o nich wszystko.
Kolejne lata doprowadziły do otwarcia punku sprzedaży detalicznej, jakim stał się SKŁAD WĘGLA MAXIMUS w Wałbrzychu. Od ponad 9 lat prowadzony jest tutaj handel drobnicowy najlepszych gatunków węgla kamiennego. Towar sprowadzany jest bezpośrednio od producentów transportem samochodowym. Oferta podzielona jest na sprzedaż luzem oraz na opał workowany. Do dyspozycji jest legalizowana waga samochodowa oraz transport wywrotką. Dla stałych klientów oferowany jest rabat lub gratis. Rzetelnie i uczciwie podchodzimy do każdego odbiorcy, a każdy gatunek opału posiada atest jakościowy.
W najbliższej przyszłości wracamy do sprzedaży EKOGROSZKU, paliwa przeznaczonego do nowoczesnych kotłów węglowych z podajnikami. Będzie to towar bardzo dobrej jakości oferowany luzem jak i w formie workowanej.
– Serdecznie zapraszam do współpracy w zakresie dostaw hurtowych i sprzedaży detalicznej węgla, koksu, miału oraz ekogroszku. Oferta kierowana jest do wszystkich zainteresowanych, a w szczególności dla składów opałowych, wspólnot mieszkaniowych, ciepłowni, gospodarstw rolnych i ogrodniczych, instytucji, szkół, przedszkoli, zakładów produkcyjnych oraz do klientów indywidualnych. Dostawy realizowane są samochodami samowyładowczymi o pojemności ok. 25 ton lub małymi wywrotkami na terenie Wałbrzycha i okolic. Dla nas liczy się jakość, a nie cena – podkreśla właściciel SKŁADU WĘGLA MAXIMUS Sebastian Makselon i dodaje: – Teraz jest najlepszy moment na zakup węgla, ze względu na atrakcyjne ceny i dostępność towaru. Im bliżej sezonu grzewczego, tym ceny będą wyższe i – sądząc na podstawie ubiegłego roku – mogą wtedy wystąpić problemy z dostawami.
 
SKŁAD WĘGLA MAXIMUS oferuje w sprzedaży m.in.:
– węgiel kamienny Marcel, Mysłowice-Wesoła, Staszic, Wujek, Silesia i inne,
– rewelacyjny ekogroszek z węgla kamiennego 26 MJ/kg (wkrótce w sprzedaży),
– odsiewka węglowa wysokokaloryczna 25-28 MJ/kg,
– koks opałowy orzech II,
– drewno rozpałkowe,
– węgiel workowany.
– płatności kartą
– transport.
Skład czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00, w soboty w godz. 8:00-12:00, ul. Topolowa 23A Wałbrzych-Piaskowa Góra, teren giełdy za Kauflandem. Tel. 74 665 82 02, 603 195 875, e-mail: maximus03@o2.pl.
(TS)

User comments
User comments

REKLAMA

Kliknij tutaj