https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zapisz się do 15 kwietnia i zapłać mniej

 
2 maja 2018 r., w Starych Bogaczowicach, odbędzie się już trzecia edycja „Górskiego Półmaratonu z Flagą na Trójgarbie”. Tym razem biegacze do wyboru będą mieli dwie trasy: dystans 10 km oraz bardziej wymagający dystans 21 km.
 
Na bieg warto się zapisać do 15 kwietnia, ponieważ do tego czasu wpisowe wynosi 40 zł (dla mieszkańców Gmin Stare Bogaczowice i Czarny Bór 10 zł). Od 16 kwietnia będzie trzeba zapłacić 20 zł więcej.
W tym roku organizatorzy zadbali także o najmłodszych sportowców – o godzinie 12:00 wystartuje bieg „Junior z Flagą na Trójgarb”, który dedykowany jest dzieciom w wieku od 3 do 10 lat (rocznik). Ponad to funkcjonowała będzie strefa animacyjna z ogromem zabaw i konkursów. Pojawi się także bezpłatna opieka dla dzieci uczestników biegu. Więcej informacji o biegu dla dzieci na stronie internetowej Urzędu Gminy Stare Bogaczowice oraz w Gminnym Centrum Biblioteczno-Kulturalnym pod nr tel. 74-844-35-03.
Organizatorzy zapraszają w tym roku całe rodziny! Nie zabraknie zdrowej rywalizacji, rozrywki, świetnej zabawy i dobrego jedzenia serwowanego przez Karczmę Jedynak.
(IL)
polmaraton z flaga

REKLAMA

Kliknij tutaj