https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rowery elektryczne na start!

Pierwszego dnia wiosny ruszą wypożyczalnie rowerów elektrycznych w Jedlinie-Zdroju i Głuszycy. Trwają także zapisy do udziału w pierwszym zlocie użytkowników rowerów elektrycznych Electro-Bike Tour 2018, który zaplanowany został na 8 kwietnia 2018 roku.
 
– Działalność bezpłatnej wypożyczalni rowerów elektrycznych w Jedlinie-Zdroju zainaugurujemy w samo południe pierwszego dnia wiosny – mówi Leszek Orpel, burmistrz Jedliny-Zdroju. – Uroczysta inauguracja odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Jedlinie-Zdroju, gdzie mieścić się będzie wypożyczalnia naszych elektrycznych jednośladów. Do dyspozycji będzie 6 nowoczesnych rowerów. Każdy pełnoletni mieszkaniec naszej gminy będzie mógł z nich skorzystać zapisując się wcześniej w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jedlinie-Zdroju. Wypożyczalnia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu.
Także burmistrz Głuszycy Roman Głód zaprasza na otwarcie wypożyczalni rowerów elektrycznych, które zostało zaplanowane na 21 marca na godzinę 11.00. Wypożyczalnia mieścić się będzie w siedzibie CK-MBP w Głuszycy przy ul. Grunwaldzkiej 26. Korzystanie z rowerów elektrycznych dla głuszyczan będzie darmowe.
Jedlina-Zdrój, wspólnie z Głuszycą i Świeradowem-Zdrój jest także organizatorem zlotu rowerów elektrycznych Electro-Bike Tour 2018. Organizatorzy zaplanowali w każdej miejscowości wiele atrakcji dla miłośników rowerów. Pierwszy zjazd odbędzie się w Jedlinie Zdroju już 8 kwietnia 2018 r. i tym samym otworzy serię spotkań, na którą z niecierpliwością czekali zwolennicy jazdy na rowerze.
Organizatorzy jedlińskiego zlotu przygotowali bogaty wybór różnorodnych tras rowerowych z przewodnikami, konkursy dla uczestników z nagrodami, możliwość zwiedzania w niższych cenach proponowanych atrakcji na trasach przejazdów, a także moc bezcennych wrażeń towarzyszących podczas każdego ze zlotów.
– Chętni do wzięcia udziału w zlocie rowerów elektrycznych zapisują się na niego w okresie od 8 marca do 5 kwietnia, podejmując tym samym decyzję preferowanej przez siebie trasy i dystansu. Zapraszamy zatem do udziału! Bliższe informacje oraz regulamin Electro-Bike Tour 2018 dostępne są na stronie www.ckjedlina.pl oraz Facebooku – mówi Leszek Orpel, burmistrz Jedliny-Zdroju.
(RED)
ZLOT ROWERoW ELEKTRYCZNYCH

REKLAMA

Kliknij tutaj