https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Mecze play-out przesunięte

 
Siatkarze MKS Aqua Zdrój Wałbrzych mecze o utrzymanie w I lidze rozpoczną z tygodniowym opóźnieniem. Pierwsze dwa spotkania odbędą się w Wałbrzychu w dniach 10-11 marca 2018 r.
 
Po rundzie zasadniczej MKS Aqua-Zdrój zajął 10 miejsce z dorobkiem 23 pkt (7 wygranych na 22 rozegrane mecze) natomiast bezpośredni rywal o utrzymanie w I lidze – drużyna Olimpii Sulęcin – zakończyła te zmagania z 9 pkt na koncie (3 zwycięstwa na 22 rozegrane mecze).
– Teraz jednak te wyniki nie mają żadnego znaczenia, jedyną przewagą naszej drużyny jest atut własnego boiska podczas pierwszych dwóch meczów rywalizacji (gra się do trzech zwycięstw). W rundzie zasadniczej oba zespoły mierzyły się dwukrotnie: w Wałbrzychu triumfował MKS, w Sulęcinie Olimpia (oba mecze wygrane przez gospodarzy po 3:0). Ważna informacja dla naszych kibiców: pierwotne terminy gier play-out zostały przesunięte i harmonogram gier prezentuje się następująco: 10 marca 2018 godz. 18:00 Aqua-Zdrój Wałbrzych – Olimpia Sulęcin, 11 marca 2018 godz. 17:00 Aqua-Zdrój Wałbrzych – Olimpia Sulęcin, 17 marca 2018 Olimpia Sulęcin – Aqua-Zdrój Wałbrzych, 18 marca 2018 Olimpia Sulęcin – Aqua-Zdrój Wałbrzych (opcjonalnie), 21 marca 2018 Aqua-Zdrój Wałbrzych – Olimpia Sulęcin (opcjonalnie). A w ramach przygotowań do fazy play-out nasz zespół rozegra sparing otwarty dla kibiców z II ligową drużyną Gwardii Wrocław. W czwartek 1 marca o godzinie 18:30 do Wałbrzycha przyjedzie zespół, który aktualnie zajmuje trzecią pozycję w swojej grupie ale otwarcie mówi o awansie do I ligi mężczyzn. Zapraszamy kibiców, będzie to ostatnia okazja do zobaczenia podopiecznych Janusza Bułkowskiego przed batalią o utrzymanie – zachęca Fabian Kurzawiński, kierownik drużyny MKS Aqua Zdrój.
(RED)
mks aqua zdroj

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty