https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Komfort Kuchnie – nowe meble odmienią Twój dom

 
Nowa kuchnia to marzenie każdej prawdziwej pani domu. A Studio Mebli Kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu pomoże w realizacji nawet najbardziej wyszukanych planów.
kuchnie-niemieckie-2
– Nie ma nic bardziej trwałego niż prowizorka – głosi stare porzekadło. I często patrząc na swoją kuchnię odnosicie wrażenie, że to jedno zdanie idealnie opisuje miejsce, które ma być sercem Twojego domu… Wcześniej albo nie było pieniędzy, bo byliście na dorobku i były ważniejsze wydatki niż „wypasiona kuchnia”, albo brakowało czasu, bo przecież trzeba było przeprowadzać się do nowego domu z dnia na dzień. A potem przyszła codzienność, rutyna i niechęć do zmian. A gdy już zaczęliście planować zmiany, to okazywało się, że na rynku nie ma tego, czego szukacie. Albo nie potrafiliście znaleźć firmy, która spełni Wasze marzenia. I tak mijały lata, aż prowizoryczna kuchnia zaczęła Wam przeszkadzać.
– I co teraz? – pytacie.
A odpowiedź jest oczywista: trzeba zwróć się o pomoc do fachowców ze Studia Mebli Kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu.
– Wszystkich poszukujących wyjątkowych mebli zapraszamy do Komfort Kuchnie – profesjonalnego studia mebli kuchennych z siedzibą przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu, które oferuje swoim klientom szerokie spektrum różnorodnych rozwiązań systemów kuchennych wykonywanych pod wymiar. Uważnie analizujemy potrzeby naszych klientów i wspólnie pracujemy nad optymalnymi rozwiązaniami, które pozwolą stworzyć projekt, będący kwintesencją marzeń o nowej kuchni. Od lat współpracujemy z renomowanymi producentami z kraju i z zagranicy. Między innymi z Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz niemieckimi firmami Nobilia i Sachsen Kuchen. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma sprosta najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów, którym zapewniamy swobodę w procesie tworzenia ich wymarzonej kuchni. Dodatkowym atutem firmy jest aż pięcioletnia gwarancja udzielana na cały asortyment. Wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość produktu i najwyższe standardy obsługi klienta, zapraszamy do profesjonalnego studia mebli kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu oraz do kontaktu pod numerami: 74 066 03 39 i 601 77 13 57 zapraszają właściciele Studia Mebli Kuchennych Komfort Kuchnie w Wałbrzychu.
kuchnie-niemieckie-3

REKLAMA

Kliknij tutaj