https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Bezpłatne konsultacje

 
Planujesz rozwinąć istniejący biznes, zakupić maszyny lub urządzenia, założyć nową działalność gospodarczą albo doszkolić swoich pracowników? Zrób to przy współudziale środków z Unii Europejskiej i jeszcze efektywniej zarządzaj swoją firmą.
 
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Gminą Mieroszów organizuje bezpłatne konsultacje podczas, których specjaliści z dziedziny funduszy unijnych pracujący w firmie InServices opowiedzą o aktualnych możliwościach pozyskania dotacji. Tematyką spotkania będą m.in.: informacje jak otrzymać dofinansowanie do zakupu maszyn i urządzeń, pozyskanie pieniędzy na rozwinięcie działalności gospodarczej, zwrotne instrumenty wsparcia z atrakcyjnym oprocentowaniem od 0,5%, konkurs dedykowany wyłącznie rzemieślnikom z województwa dolnośląskiego, a także możliwość pozyskania pieniędzy na szkolenia pracowników.
– Zasady spotkania są proste i stworzone z myślą o przedsiębiorcach. -Zależy nam by w trakcie konsultacji, eksperci przekazali Państwu jak najwięcej użytecznych informacji, w jak najkrótszym czasie. Wiemy, że dla przedsiębiorców każda minuta jest podwójnie cenna -zapewnia prezes Fundacji – Grzegorz Szafrański. Dodaje, że każda z zainteresowanych osób zostanie zapisana na konkretną godzinę. – Indywidualna rozmowa z ekspertem będzie trwać około 30 minut, podczas których konsultanci podzielą się swoją wiedzą, jak również rozwieją wszelkie wątpliwości osób chcących pozyskać fundusze z Unii Europejskiej.
Konsultacje odbędą się 6 listopada w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Mieroszowie, przy placu Niepodległości 1. Zainteresowani będą mogli skorzystać z porad ekspertów między godz. 10.00-15.00. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na konkretną godzinę. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 508-370-884, lub e-mailowo: kontakt@dfrp.pl. Liczba miejsc ograniczona.
(MS)
SONY DSC

REKLAMA

Kliknij tutaj