https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Będzie trzecie zwycięstwo?

Siatkarze MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych znów zagrają przed własną publicznością. W najbliższą sobotę – 4 listopada o godz. 18:30 – w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ wałbrzyscy siatkarze zmierzą się z zespołem MKS Ślepsk Suwałki.
 
W ostatniej serii spotkań MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych uległ AZS Częstochowa 0:3 (23:25, 19:25, 23:25). Trener Janusz Bułkowski w tym meczu desygnował do gry następujący skład: Woźnica, Lipiński, Orobko, Goss, Zieliński, Dzikowicz, Szydłowski (libero) oraz Buczek, Hudzik, Marszałek, Linda.
A w tę sobotę pod Chełmiec przyjeżdża lider rozgrywek – zespół Ślepska Suwałki.
– Mecz będzie miał nie tylko duże znaczenie dla naszej drużyny, po trzysetowej porażce z AZS Częstochowa z pewnością podopieczni Janusza Bułkowskiego będą chcieli się zrehabilitować wałbrzyskiej publiczności. Dla dwójki naszych zawodników będzie to rywalizacja szczególna, Piotr Lipiński oraz Mateusz Linda to byli zawodnicy… klubu z Suwałk w związku z czym będą chcieli się zaprezentować z jak najlepszej strony aby to lider zostawił punkty w naszym mieście. Będzie się działo! Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej drużyny! W trakcie meczu przewidziane konkursy, w których można wygrać vouchery na pizzę z Pizzerii „Happy Day” oraz pierogi z Pierogowej Chaty w Wałbrzychu. Na najmłodszych czeka strefa małego kibica, przygotowana przez UKS Kinder Volleyball. Zapraszamy! – mówi Fabian Kurzawiński, kierownik zespołu MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych.
Karnety na sezon 2017/18: 80 zł – normalny, 40 zł – ulgowy; bilety w cenie: 5 zł – ulgowy, 10 zł – normalny, 5 zł/os – bilet rodzinny (minimum 3 osoby). Bilety dostępne w sprzedaży w Hotelu AQUA ZDRÓJ oraz w: Pizzeria „Happy Day”, ul. Palisadowa 47b (Podzamcze); Pizzeria „Happy Day 2″, ul. Lewartowskiego 1 (Śródmieście); Piwiarnia Pod Wierzbami, ul. Broniewskiego 33a (Piaskowa Góra); Pierogowa Chata, ul. Wrocławska 82 (Szczawienko).
Szczegóły na stronie www.siatkowka.walbrzych.pl
(RED)
aqua zdroj slepsk

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty