https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

V Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Walimiu

Pod honorowym patronatem Starosty Wałbrzyskiego Jacka Cichury oraz Wójta Gminy Walim Adama Hausmana, w ubiegły piątek w Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu odbył się V Powiatowy Turniej Piłki Nożnej.
 
Turniej uroczyście otworzyli: Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Krzysztof Kwiatkowski oraz Wójt Gminy Walim Adam Hausman. O zwycięstwo walczyło 9 zespołów z terenu powiatu wałbrzyskiego. Gra była bardzo emocjonująca, a młodzi piłkarze i piłkarki dali z siebie wszystko. W półfinałach zmierzyły się drużyny z Walimia, Głuszycy i Boguszowa – Gorc. Finałowy mecz zakończył się rzutami karnymi, po których drużyna z Głuszycy zwyciężyła drużynę z Walimia. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Boguszów-Gorce I, Jugowice, Zespół Szkól nr 2 w Boguszowie Gorcach, Walim II.
Statuetkę najlepszego bramkarza turnieju zdobył Wojtek Terlicki, a najlepszym strzelcem został Tomek Jagodziński. Na zwycięzców czekały nagrody i puchary. Wszyscy zawodnicy dostali także pamiątkowe medale, a drużyny piłki nożne, które w imieniu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego wręczył wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski.
(GŁ)
kwiatowski turniej walim
W imieniu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego nagrody wręczył wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski.
 

REKLAMA

Kliknij tutaj