https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dni Mieroszowa

 
W ramach obchodów XLIII Dni Mieroszowa na Parkowej Górze odbyły się zawody rowerowe dla dzieci na PumpTracku, które przysporzyły nie lada emocji. W trakcie pikniku rodzinnego dzieci mogły skorzystać z animacji prowadzonych przez instruktorki, wspólnie bawiły się, tańczyły, rysowały, malowały twarze.
 
W godzinach popołudniowych odbył się koncert zaprzyjaźnionej czeskiej orkiestry pod nazwą Svingacek, a następnie można było pobawić się przy dźwiękach muzyki zespołu Marconi. Każdy również mógł posilić się przy specjalnie przygotowanym stanowisku gastronomicznym. Jedną z atrakcji była również wizyta żołnierzy 10 Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa. Oblegani przez starszych i młodszych mieszkańców gminy żołnierze prezentowali poszczególne rodzaje broni ręcznej. Równie oblegany był trenażer strzelecki „Cyklop”.
– Dziękujemy naszym przyjaciołom artylerzystom DAS 10 BKPanc ze Świętoszowa za wizytę, a wszystkim obecnym mieszkańcom Gminy Mieroszów za obecność i wspólną zabawę. Parkiet był zapełniony do późnych godzin nocnych – dodają organizatorzy imprezy.
(RED)
dni mieroszowa

REKLAMA

Click Here