https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Lato z Dwójką

W sobotę, 13 maja o godz. 15:00, zapraszamy na festyn „Lato z Dwójką”, który zorganizowany zostanie na placu przy Szkole Podstawowej nr 2  w Głuszycy. Jest to zadanie finansowane w ramach Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego na rok 2017 w Gminie Głuszyca.
 
Podczas festynu rozegrany zostanie turniej szachowy dla dzieci i dorosłych z atrakcyjnymi nagrodami. Zapisy uczestników drogą e-mailową na adres: szkolapodst2@onet.eu lub pod numerem telefonu 74 84 56 259. Na scenie wystąpią tancerze ze Studia Tańca Carmen z Wałbrzycha – wielokrotni mistrzowie Polski w tańcu nowoczesnym, a do wspólnej zabawy przy muzyce zaprosi przybyłych zespołu „Z Nikodema”.
– Ponadto zachęcamy dzieci do uczestnictwa w ciekawych grach i zabawach z animatorami (animowane tańce, budowanie wieży na czas, slalom gigant z przeszkodami, chiński konkurs kulinarny, łowienie ryb w basenie, malowanie twarzy). Na dzieci czekać będzie wiele bezpłatnych atrakcji takich jak: pokaz wielkich baniek, formowanie balonowych zwierzaków, zabawa na dmuchanej zjeżdżalni, w zamku do skakania, na trampolinie. Na najmłodszych czekać będzie strefa maluszka – wyliczają organizatorzy.
(SJ)
lato Plakat A3

REKLAMA

Kliknij tutaj