https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dla ciała i ducha

Choć wiosna nas w tym roku nie rozpieszcza, to szczególnie o tej porze roku warto zadbać o swoje samopoczucie i wygląd. Pomogą w tym specjaliści ze Studia Masażu Wind of Change oraz Instytutu Kosmetologii Skin Effect, które działają w Wałbrzych Medical Park przy ul Młynarskiej 24 w Centrum Wałbrzycha.
 
Studio Masażu Wind of Change
Grzegorz Carowicz masaz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
– to połączenie orientalnych zabiegów z klasycznymi masażami. Tu znajdziecie Państwo nie tylko coś dla ciała, ale również dla ducha.
– Oferuję relaks i wyciszenie w klimacie Hawai, czy też wschodnich sztuk pracy z ciałem. Aby spróbować czegoś nowego i przekonać się ile dobra można otrzymać dla siebie, zapraszam do odwiedzin. Oferta zawiera m.in. masaż lomi lomi nui, japoński twarzy, masaż bambusami, bańką chińską, stemplami ziołowymi, aromaterapię oraz masaże klasyczne częściowe. Zapraszam do Wałbrzych Medical Park przy ul Młynarskiej 24 lok. 3 (parter), kontakt: 535 39 91 41 – zachęca Paweł Krasicki, właściciel Studia Masażu Wind of Change.
 
 
Instytut Kosmetologii Skin Effect
 
 
aleksandra szczepanska
 
 
 
 
 
 
 
 
– to miejsce , w którym znajdą Państwo zabiegi pielęgnacyjne- sezonowe, lecznicze – dla cer problematycznych m.in. cer naczyniowych, trądzikowych, atopowych, alergicznych oraz zabiegi odmładzające.
– Co mnie wyróżnia? Wieloletnie doświadczenie w pracy ze skórą, ukończenie kosmetologii na jednej z najlepszych uczelni w Polsce, praktyka poza granicami kraju, ogromna pasja i bogata oferta zabiegów. W okresie wiosennym oraz letnim, szczególnie zapraszam na zabiegi ziołowe, które sprawią, że cera stanie się promienna i odświeżona, długotrwale nawilżona, „rozszerzone pory” niewidoczne a drobne zmarszczki i linie znikną! Efekt gwarantowany już po pierwszym zabiegu. Zapraszam do Wałbrzych Medical Park przy ulicy Młynarskiej 24 lok. 2 (parter), kontakt: 531 27 09 85 i na www.skineffect.pl – mówi Aleksandra Szczepańska, właścicielka Instytutu Kosmetologii Skin Effect.
(TS)

REKLAMA

Kliknij tutaj