https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Górale nie tylko dla zawodowców

 
W dniach 6 -7 maja br. na trasach w parku Jana III Sobieskiego w Wałbrzychu rozegrana zostanie jubileuszowa – XX edycja zawodów MTB Cross Country – „Górale na start”.
 
6 maja br. odbędą się zawody dla dzieci i dorosłych sympatyków kolarstwa górskiego lub amatorsko uprawiających tę dyscyplinę sportu. Podczas zawodów rozegrane zostaną również Mistrzostwa WSSE Invest-Park. Każdy, kto pracuje w zakładzie znajdującym się na terenie Invest-Park ma szansę zostać mistrzem! Wystarczy przy zapisach zgłosić się do klasyfikacji mistrzostw oraz podać nazwę swojego zakładu pracy.
Zgłoszenie uczestnictwa wyścigach amatorów jak i w Mistrzostwach WSSE Invest-Park można dokonać na http://www.goralenastart.eu/walbrzych.php do 3 maja. Możliwe jest również dokonanie zgłoszenia w dniu zawodów, ale w takim wypadku trzeba liczyć się z dodatkową opłatą rejestracyjną.
Natomiast 7 maja na starcie tej jednej z najbardziej spektakularnych imprez MTB w Polsce pojawi się plejada gwiazd polskiego kolarstwa górskiego, a wśród nich – między innymi – Maja Włoszczowska, Bartek Wawak i Marek Konwa oraz zawodnicy jeszcze do niedawna reprezentujący organizatora wyścigu – drużynę KKW Superior Wałbrzych: Filip Helta i Aleksandra Podgórska. Szczegóły imprezy na http://www.goralenastart.eu/ i https://www.facebook.com/GoraleNaStart/.
(RED)
gorale na start

REKLAMA

Kliknij tutaj