https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Liderki za mocne

Nie udało się powtórzyć wyniku sprzed 3 tygodni, MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych, po fantastycznej grze całej drużyny, odprawił z kwitkiem wicelidera – MGLKS Sobieski Oława. Tym razem do Wałbrzycha przyjechał lider rozgrywek – AZS AWF Piko-Sport Wrocław, który od pierwszych piłek narzucił swój styl gry i zasłużenie zainkasował pełną pulę.
SONY DSC
Po dwóch dobrych meczach (wspomniana wygrana z Sobieskim oraz nieznaczna porażka 2:3 z Victorią Wrocław) apetyty wałbrzyskich kibiców mogły być rozbudzone. Nie przeszkadzał w tym fakt, że do Hali Wałbrzyskich Mistrzów przyjechał lider rozgrywek, który dopiero w ostatniej kolejce stracił pierwsze punkty. Ale od pierwszych piłek siłą ataku i zagrywki wrocławianki skutecznie odrzuciły wałbrzyszanki od siatki i w pełni kontrolowały przebieg spotkania. Pojedyncze zrywy (w drugim i trzecim secie) nie mogły zmienić losów spotkania i to właśnie ekipa akademiczek zgarnęła pełną pulę w tym meczu, zapewniając sobie – na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek – pierwsze miejsce w tabeli.
 
Chełmiec Wodociągi – AZS AWF Piko-Sport Wrocław 0:3 (15:25, 21:25, 20:25)
Chełmiec: Zdebska (kpt), Regnowska, Krajewska, Pawelska P, Groń P, Groń I, Pawelska E (libero) oraz Sławińska, Kotarba, Urbanowska, Talarska, Skowronek (libero).
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj