Porażka na własne życzenie

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych w spotkaniu 17. kolejki I ligi przegrali w hali Aqua-Zdrój z SKS-em Hajnówka 0:3. Przez kolejną porażkę coraz bardziej oddala się udział w fazie play-off.
Początek spotkania był bardzo wyrównany, wynik oscylował koło remisu, a gra toczyła się punkt za punkt. Potem gospodarze zaczęli odskakiwać rywalowi, prowadzili już 17:13, ale zaczęli mnożyć błędy, przez które przegrywali… 18:19. Po bardzo emocjonującej końcówce seta wałbrzyszanie przegrali 25:27. Start drugiej partii był także dość wyrównany, jednak po chwili goście wyszli na prowadzenie, którego już nie oddali do końca tej części spotkania. Nie pomagały w wałbrzyskiej drużynie zmiany, nie pomagały przerwy zarządzane przez Przemysława Michalczyka. Dopiero w końcówce udało się odrobić kilka punktów, lecz było to za mało i wałbrzyszanie przegrali 21:25. Trzecia odsłona rozpoczęła się od prowadzenia wałbrzyszan 1 punktem. Goście po chwili zdołali wyrównać i przez pewien czas rezultat znów oscylował koło remisu. Potem SKS przez długi czas utrzymywał 1-2-punktową przewagę. Victoria PWSZ nie dała rady zmienić wyniku na swoją korzyść, przez co przegrała set 22:25 i cały mecz 0:3.
W następnej kolejce Victoria PWSZ zagra w Suwałkach ze Ślepskiem. Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 28 stycznia o godz. 16:00.