https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Białe szaleństwo

W miniony weekend Śniegowy Park w Jedlinie-Zdroju okazał się idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Pogoda i warunki atmosferyczne wciąż dopisują narciarzom, snowboardzistom, zwolennikom jazdy na sankach i zjazdów na pontonie.
 
Na amatorów sportów zimowych czeka pełen atrakcji Śniegowy Park u zbiegu ulic Sienkiewicza i Poznańskiej w Jedlinie – Zdroju.
– Przyjeżdżajcie całymi rodzinami, bo tu każdy znajdzie coś dla siebie! Do dyspozycji jest wyciąg orczykowy oraz wyciąg taśmowy na naśnieżanej i ratrakowanej trasie. Dla spragnionych – kawiarenka na stoku, która oferuje napoje rozgrzewające oraz ciasto. Na miejscu można nauczyć się jeździć na nartach z instruktorem, a do dyspozycji wszystkich jest wypożyczalnia nart i sanek. Najmłodszym oferujemy także naukę jazdy na nartach na specjalnej karuzeli rotondo pod czujnym okiem instruktora. Oszczędzającym siły proponujemy podjazdy pod górę na specjalnej taśmie. Dodatkowo czeka osobna trasa dla sanek. Nowością są zjazdy pontonem tzw. snowtubing – wylicza Leszek Orpel, burmistrz Jedliny – Zdroju.
Śniegowy Park w Jedlinie – Zdroju jest czynny codziennie od godz. 9.00 do 17.00, a wyciąg orczykowy działa do godz. 21.00. Do dyspozycji przyjezdnych są liczne parkingi.
– Zapraszamy także do uczestnictwa w cyklicznych spotkaniach z narciarstwem biegowym w ramach Jedlińskiej Akademii Narciarskiej „Biegówkowo”. Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 stycznia 2017 r. o godz. 12:00 w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym przy ul. Kłodzkiej – zachęcają organizatorzy.
(RED)
 wyciag jedlina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W Parku Śniegowym w Jedlinie – Zdroju działa wyciąg taśmowy.

REKLAMA

Kliknij tutaj