https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Waligóra Run Cross Głuszyca debiutem roku

kozica-dla-wrc-gluszyca
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podczas Wielkiej Gali Biegów Górskich w Ustroniu, Waligóra Run Cross Głuszyca uznany został za najlepszy bieg górski 2016 w kategorii debiut organizacyjny roku. „Srebrną Kozicą” uhonorowano świetną organizację, wspaniały klimat imprezy i trud wniesiony w przygotowania zawodów na najwyższym poziomie. Statuetkę odebrał Andrzej Kolisz. Dla organizatorów, którzy dziękują za każdy oddany głos, nagroda to niewątpliwy sukces, powód do dumy oraz motywacja do podjęcia wyzwania w przyszłym roku.
W czasie uroczystej gali wyróżnione zostały także inne imprezy biegowe naszego regionu: Półmaraton Górski Jedlina Zdrój (w kategorii biegi długie), Bieg Na Wielką Sowę (w kategorii biegi alpejskie) oraz Walimski Półmaraton Górski (w kategorii biegi kameralne). Wyróżnienia odebrali również zawodnicy, którzy konkurowali w Lidze Biegów Górskich Dare2B. Na podium stanęli znani zawodnicy: Marek Swoboda z Wałbrzycha, Edward Kozłowicz z Wałbrzycha oraz Piotr Holly z Wałbrzycha. 
Już dziś zapraszamy pasjonatów biegów górskich do uczestnictwa w przyszłorocznej edycji Waligóra Run Gross Głuszyca w dniu 4 września 2017 r., a także w dwóch prologach WRC – II Biegu Koliby Łomnickiej 4 lutego 2017 r. oraz w II Biegu Szlakiem Riese 5 sierpnia 2017 r. Zapraszamy także do uczestnictwa w cyklicznych treningach na trasie WRC. Szczegółowe terminy na stronie http://www.waligoraruncross.pl/index.php?akcja=treningi.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj