https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pokonają Muszkieterów?

W 12. kolejce grupy D II ligi koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych zagrają w Nowej Soli z Muszkieterami. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 26 listopada o godz. 13:00.
SONY DSC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biało-niebiescy po wygranej w hali Aqua-Zdrój z Obrą Kościan 96:58, utrzymali się na pozycji wicelidera z 19 oczkami na koncie, mając jednopunktową stratę do Śląska Wrocław. Najlepszą skutecznością popisał się Rafał Niesobski, który zdobył 17 punktów. Choć warto dodać, że jest trzecim najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole, po Piotrze Niedźwiedzkim i Marcinie Wróblu.
W poprzedniej serii gier Muszkieterowie po raz pierwszy odnieśli zwycięstwo w tym sezonie, pokonując we Wrocławiu WKK 70:66. Nie zmieniło to za bardzo ich sytuacji w tabeli ligowej, ponieważ ekipa z Nowej Soli nadal jest na ostatnim miejscu z dorobkiem 11 punktów, mając trzy oczka straty do ósmych Sudetów Jelenia Góra.
W poprzednim sezonie Górnik spotkał się z rezerwami mistrza Polski dwukrotnie i 2 razy wygrał zespół Arkadiusza Chlebdy: w Nowej Soli 74:37, a w hali Aqua-Zdrój 69:59.
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj