https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kredytus – profesjonalne doradztwo kredytowe dla każdego

Centrum Kredytowe „Kredytus” w Wałbrzychu zajmuje się doradztwem kredytowym od wielu lat. – Pomagamy osobom, które wpadły w spiralę kredytów, pożyczek lub chwilówek, mamy do tego narzędzia w postaci wiedzy, umiejętności i wielu ofert kredytowych – podkreślają przedstawiciele Centrum Kredytowe „Kredytus” przy al. Wyzwolenia 49/2 w Wałbrzychu.
kredytus-okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Do kogo skierowana jest oferta Centrum Kredytowego „Kredytus” w Wałbrzychu?
– Współpracujemy z bankami oraz instytucjami poza bankowymi. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, bo każda z osób, która nas odwiedza, ma inną sytuację finansową. Naszymi klientami są emeryci, renciści, osoby pracujące, bezrobotni oraz mali i średni przedsiębiorcy. Naszą ofertę dzielimy na 2 grupy: produkty bankowe oraz produkty poza bankowe.
 
Jakie produkty bankowe są w ofercie Centrum Kredytowego „Kredytus”?
– Kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty hipoteczne oraz leasing.
 
Dla kogo jest przeznaczona ta oferta?
Dla: emerytów, rencistów, osób pracujących, firm.
 
Jakie bazy są sprawdzane?
– Zawsze BIK, a co do innych baz, to zależy od wymagań konkretnego banku.
 
Jakie produkty poza bankowe są w ofercie Centrum Kredytowego „Kredytus”?
– Pożyczki gotówkowe do kwoty 25 tys. zł na okres maksymalnie 36 rat; Pożyczki hipoteczne do kwoty 100 000 zł, czyli gotówka pod zabezpieczenie w IV dziale księgi wieczystej (mogą to być grunty, nieruchomości); konsolidacja chwilówek do 10 tys. zł oraz wiele ofert z różnych firm na różnych warunkach.
 
Dla kogo jest przeznaczona ta oferta?
– Produkty poza bankowe są dla każdego: dla emerytów, rencistów, osób pracujących, przedsiębiorców, bezrobotnych – bez ograniczeń wiekowych.
 
Jakie bazy są sprawdzane?
– Różne firmy pożyczone sprawdzają różne bazy, a w ofercie mamy też takie, które nie sprawdzają żadnych baz, jednak klient musi spełnić inne warunki.
 
Gdzie można uzyskać więcej informacji na temat wszystkich ofert Centrum Kredytowego „Kredytus” w Wałbrzychu?
– Zapraszamy do naszej siedziby przy al. Wyzwolenia 49/2 w Wałbrzychu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00. Telefon: 531 227 390 lub 793 793 005. Zostając naszym klientem zyskujesz swojego doradcę finansowego i dostęp do nowości kredytowych w pierwszej kolejności.
(TP)

REKLAMA

Kliknij tutaj