https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Gekon Expert: nowe miejsce, większa oferta

Od kilku tygodni miłośnicy zwierząt i wędkarze z Aglomeracji Wałbrzyskiej swoje kroki kierują na ul. Chrobrego 55 w Wałbrzychu. To właśnie tam otworzyło swoje podwoje nowe Centrum Zoologiczno – Wędkarskie Gekon Expert. – Z każdym dniem zwiększamy naszą ofertę – podkreślają właściciele Gekon Expert.
gekon-akwaria
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nowe Centrum Zoologiczno – Wędkarskie Gekon Expert powstało z połączenia uznanych na dolnośląskim rynku: Gekon zoo, Gekon aquariums i Gekon fishing. Sslon znajduje się blisko Centrum Wałbrzycha – na terenie zajmowanym przez liczne hurtownie i sklepy przy ul. Chrobrego 55. Łatwo tam trafić: jadąc autobusem od placu Grunwaldzkiego wystarczy wysiąść na pierwszym przystanku w kierunku Piaskowej Góry, a samochodem – po minięciu ośrodka medycyny pracy – wystarczy wjechać na teren hurtowni i sklepów, poprzedzających nieczynną stację paliw Shell. Na miejscu – w obszernym i nowocześnie urządzonym wnętrzu czeka na Klientów prawdziwy raj.
gekon-karma
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
– Mamy już dziś ponad 120 sztuk akwariów słodkowodnych oraz ponad 100 gatunków ryb słodkowodnych. Do tego oczywiście jest w naszej ofercie około 60 gatunków roślin. W ciągłej sprzedaży mamy także bardzo szeroki wybór akcesoriów dla psów, kotów ptaków i gryzoni. A różnego rodzaju karmy dla zwierząt oferujemy w konkurencyjnych cenach. Ponadto dla stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty. Zapraszamy codziennie: od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 20.00, a w niedziele w godzinach 10.00 – 19.00. W naszej ofercie są między innymi: akwaria i terraria na zamówienie, wszystko dla psów, kotów, gryzoni i ptaków oraz pełna gama artykułów dla wędkarzy. Oferujemy dowóz do domu klienta, a także projektowanie, aranżowanie i kompleksową obsługę akwariów i terrariów, także dla firm. Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego nowego salonu przy ul. Chrobrego 55 oraz do kontaktu za pośrednictwem telefonu: 515 949 515, poczty elektronicznej: kontakt@gekon.sklep.pl oraz profilu na Facebooku: fb.com/gekonefpert – zachęcają właściciele Centrum Zoologiczno – Wędkarskiego Gekon Ekspert.
gekon-1m
 

REKLAMA

Kliknij tutaj