https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

III Festiwal Krystyny Jandy

Uzdrowisko Szczawno – Jedlina S.A. jest organizatorem wyjątkowego wydarzenia artystycznego jakim jest Festiwal Krystyny Jandy w Szczawnie – Zdroju. Już we wrześniu czeka na nas trzecie spotkanie z wybitną aktorką i innymi gwiazdami polskiej sceny teatralnej i kina.
festiwal jandy
 
 
 
 
 
 
 
 
III Festiwal Krystyny Jandy w Szczawnie-Zdroju odbędzie się w dniach od 6 do 9 września 2016 r. W tym roku, w ramach festiwalu, organizatorzy zaplanowali następujące spektakle: „Maria Callas”, „Piosenki z teatru” z Krystyna Jandą, „Dobry wieczór Państwu” z Krzysztofem Materną i Olgą Bołądź, „Konstelacje” z m.in. Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim oraz spotkania z aktorami i projekcje filmów z udziałem Krystyny Jandy.
– Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. zaprasza na to wyjątkowe spotkanie ze sztuką. Od 6 do 9 września, w pięknej scenerii Teatru Zdrojowego w Szczawnie-Zdroju, będzie można nie tylko zobaczyć znakomite spektakle z Krystyna Jandą i z innymi doskonałymi aktorami, ale także wziąć udział w spotkaniach z aktorami. Dodatkowo, we wszystkie dni festiwalu, w Hali Spacerowej lub w Domu Zdrojowym w Szczawnie Zdroju wyświetlane będą filmy z udziałem lub w reżyserii Krystyny Jandy. Spotkania z aktorami i możliwość oglądania wspaniałych spektakli i filmów z udziałem patronki naszego festiwalu pozwolą na podtrzymanie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości, rozwoju świadomości obywatelskiej oraz kultury i sztuki – mówi Marcin Zawadzki z Działu Marketingu Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj