https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Niedziela z Żywcem

Piłkarki nożne AZS PWSZ Wałbrzych w 2. kolejce ekstraligi zagrają na własnym boisku z Mitechem Żywiec. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 14 sierpnia o godz. 11:00.
SONY DSC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wałbrzyszanki na inaugurację sezonu 2016/17 wygrały w Łodzi z beniaminkiem ekstraligi UKS SMS 3:2 i zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli ekstraligi. Mecz z brązowym medalistą mistrzostw Polski z poprzedniego sezonu będzie pierwszym meczem na Stadionie Tysiąclecia w Wałbrzychu, więc kibice będą mieli okazję zobaczyć nowe zawodniczki: Emilię Bezdziecką, Karolinę Gradecką, Sabinę Ratajczak, Dominikę Dereń oraz Oliwię Maciukiewicz. Jednak to może nie być koniec wzmocnień, gdyż do zespołu mogą wkrótce dołączyć zawodniczki z Serbii i Ukrainy.
Mitech zaczął sezon od dość niespodziewanego remisu na własnym stadionie z Olimpią Szczecin 1:1. O tyle to jest dziwne, że drużyna z Żywca zakończyła poprzedni sezon na 3. miejscu, a gdyby nie wycofanie z rozgrywek Zagłębia Lubin, to szczecinianki spadłyby do I ligi. Przez tę stratę punktów żywczanki są na 7. miejscu w tabeli ekstraligi.
 
Zestaw par 2. kolejki ekstraligi:
AZS PWSZ Wałbrzych – Mitech Żywiec (niedziela, 14 sierpnia, godz. 11:00)
AZS Wrocław – AZS UJ Kraków
GOSiR Piaseczno – Olimpia Szczecin
Górnik Łęczna – UKS SMS Łódź
AZS PSW Biała Podlaska – Czarni Sosnowiec
Sztorm Gdańsk – Medyk Konin
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj