https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Bezpieczne kredyty tylko z Fines

Operator Bankowy Fines w Wałbrzychu wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dzięki ofercie kilkunastu banków, możemy zaproponować Ci kredyt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci w realizacji wszelkich formalności oraz zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.
METADATA-START
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą wziąć dobry kredyt. Od dziś do końca czerwca mamy bardzo atrakcyjną propozycję dla emerytów i rencistów – wystarczy dowód osobisty, legitymacja ZUS i dokument nowej waloryzacji świadczenia. Zapraszamy także osoby pracujące na umowę o pracę, o dzieło, na zlecenie – posiadamy „ofertę na PIT” lub na oświadczenie.
Dla osób, które nie chcą korzystać z oferty kredytu bankowego mamy szeroką ofertę szybkich pożyczek pozabankowych. Operator Bankowy Fines współpracuje tylko ze sprawdzonymi firmami pożyczkowymi. Oferta jest skierowana do tych, którzy naprawdę pilnie potrzebują finansowania – w ofercie kwoty nawet do 20 000 zł, a wypłata następuje w dniu podpisania umowy. Jeśli nie wiesz czy bank lub firma pozabankowa udzieli Ci pożyczki, w Fines bezpłatnie sprawdzisz swoją zdolność kredytową oraz otrzymasz indywidualne porady.
Firma Fines S.A. to największy operator bankowy w Polsce, cieszący się dużym zaufaniem. W prowadzonej działalności transparentność jest wpisana w strategię firmy, dlatego zachęcam, żeby osobiście sprawdzić w naszej placówce, jak korzystne warunki oferujemy.
W Fines już podczas pierwszej wizyty, przy minimum formalności, klient dostaje kilka ofert z wielkością rat i warunkami kredytu, które może od razu skonsultować z naszym doradcą, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji. Taka formuła to dla klienta ogromna oszczędność czasu i nerwów, bo każdy, kto starał się kiedyś o kredyt wie, że to prawdziwe wyzwanie. Warto także zaznaczyć, że za naszą usługę nie pobieramy od klienta żadnej opłaty.
Jeśli klient czuje, że raty przerastają jego możliwości, powinien zapytać doradcy Fines, w jaki sposób mądrze skonsolidować kredyty tak, aby łączna rata była niższa od sumy wcześniejszych zobowiązań. Pracujący w oddziale Fines kompetentni doradcy zawsze w indywidualny sposób analizują sytuację kredytobiorcy. Ogromną zaletą jest fakt, że kredyt konsolidacyjny ma bardziej korzystne oprocentowanie, co daje dodatkowe oszczędności. Poza tym zyskuje się również wygodę – zamiast kilku rat często w różnych bankach, płacimy tylko jedną.
Fines Operator Bankowy od lat współpracuje m.in. z takimi bankami, jak: Alior Bank, Bank BPH, Bank Pocztowy, Getin Bank, Plus Bank, Smart Bank, Deutsche Bank. Dzięki tej ścisłej współpracy w naszych oddziałach dostępne są wszystkie obecnie obowiązujące promocje oraz specjalne oferty kredytowe, niedostępne często w innych biurach kredytowych.
 
Przyjdź do nas i sprawdź sam jak tani może być Twój kredyt.
Wałbrzych ul. 1 Maja 4 (ok. 50m od Rynku) tel. 74 666 88 99,
Wałbrzych ul. Broniewskiego 69, tel. 74 663 80 30
e-mail: walbrzych@operatorbankowy.pl
www.operatorbankowy.pl

REKLAMA

Kliknij tutaj