https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Został im tylko punkt

Po porażce Górnika Wałbrzych z KS Polkowice 1:3, przewaga lidera nad zespołem z 2. miejsca znów stopniała do 1 punktu, przez co walka o przepustkę do baraży o awans do II ligi wciąż jest sprawą otwartą. Warto dodać, że w meczu Ślęzy Wrocław z Zagłębiem II Lubin, bramkę dla wrocławian zdobył były zawodnik biało-niebieskich: Kamil Mańkowski.
SONY DSC
Wyniki 29. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej:
Górnik Wałbrzych – KS Polkowice 1:3 (1:2)
Ślęza Wrocław – Zagłębie II Lubin 1:2 (1:1)
Formacja Port 2000 Mostki – KP Brzeg Dolny 3:0 wo
Foto-Higiena Gać – Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów – Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0 (0:0)
Piast Karnin – Polonia-Stal Świdnica 0:0
Karkonosze Jelenia Góra – Budowlani Lubsko 2:1 (1:1)
Piast Żmigród – Miedź II Legnica 1:2 (1:2)
Ilanka Rzepin – Śląsk II Wrocław 1:7 (0:4)
 
Tabela (mecze, punkty, bilans bramek):

  1. Górnik Wałbrzych 29        66        59:23
  2. KS Polkowice         29        65        75:37
  3. Miedź II Legnica     29        57        73:35
  4. Ślęza Wrocław        29        56        56:31
  5. Śląsk II Wrocław     29        53        64:37
  6. Lechia Dzierżoniów            29        53        45:33
  7. Formacja Port 2000 Mostki 29        50        64:39
  8. Zagłębie II Lubin    29        47        67:32
  9. Piast Żmigród          29        47        52:43
  10. Stilon Gorzów Wielkopolski         29        42        46:37
  11. Foto-Higiena Gać  29        41        43:37
  12. Ilanka Rzepin        29        39        45:55
  13. Polonia-Stal Świdnica       29        35        37:46
  14. Piast Karnin                      29        33        33:39
  15. Karkonosze Jelenia Góra  29        29        37:59
  16. Bystrzyca Kąty Wrocławskie        29        10        15:92
  17. Budowlani Lubsko           29        9          24:99
  18. KP Brzeg Dolny    29        8          16:77

 
Następna kolejka:
Śląsk II Wrocław – Górnik Wałbrzych (sobota, 14 maja, godz. 17:00)
KP Brzeg Dolny – Ilanka Rzepin
KS Polkowice – Piast Żmigród
Miedź II Legnica – Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław – Karkonosze Jelenia Góra
Budowlani Lubsko – Piast Karnin
Polonia-Stal Świdnica – Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów Wielkopolski – Foto-Higiena Gać
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Formacja Port 2000 Mostki
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj