https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Plażowicze najlepsi zimą

Plażowicze Wrocław, po zwycięstwie 2:0 nad Volley Głuszyca, zdobyli puchar burmistrza Głuszycy, który był główną nagrodą w Zimowym Turnieju Siatkówki w Głuszycy.
volley gluszyca
Sześć drużyn rywalizowało o puchar burmistrza Głuszycy Romana Głoda w Zimowym Turnieju Siatkówki, który zorganizowało głuszyckie Centrum Kultury. W hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głuszycy w zaciętych meczach rywalizowały drużyny siatkarskie: NSK Wałbrzych, Volley Głuszyca, Kowale Wrocław, Mieroszów, Plażowicze Wrocław, Jedlina Zdrój.
– Po meczach grupowych do półfinału awansowali gospodarze, którzy w walce o finał pokonali 2:0 Jedlinę Zdrój. Drugi pojedynek zakończył się zwycięstwem Plażowiczów Wrocław, którzy pokonali Kowali Wrocław. W meczu o trzecie miejsce Kowale Wrocław pokonały 2:0 Jedlinę Zdrój. W finale drużyna gospodarzy uległa Plażowiczom Wrocław 0:2. W zespole Volley Głuszyca we wszystkich meczach turnieju grały dwie kobiety, podczas gdy reszta zespołów była w całości złożona z mężczyzn. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym. W Głuszycy pojawili się zawodnicy, którzy w przeszłości grali w pierwszej i drugiej lidze siatkówki. Burmistrz Głuszycy Roman Głód i dyrektor CK-MBP Monika Rejman dziękują zespołom biorącym udział w turnieju za sportową rywalizację w duchu fair play, a kibicom za świetną zabawę, miłą atmosferę i mobilizujący siatkarzy doping. Serdeczne podziękowania za pomoc przy organizacji turnieju dla Bartłomieja Paliwody i Łukasza Kalki – gospodarza hali sportowej, dla dyrektor SP nr 2 Anety Musik za bezpłatne udostępnienie hali oraz dla Grzegorza Czepila za smaczną zupę dla uczestników turnieju – podkreślają organizatorzy zawodów.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj