https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Markowa odzież w dobrych cenach

Choć minął dopiero tydzień od otwarcia nowego sklepuwałbrzyskiej firmy Textim Recycling, to już stał się on dla mieszkańców Świebodzic ulubionym miejscem robienia zakupów odzieżowych. – W naszym nowym sklepie na targowisku w Świebodzicach, przy ul. Wolności 29, codziennie dokładamy nowe kolekcje i każdy znajdzie coś dla siebie – zapewniają właściciele Textim Recycling.
 
Otwarty 15 stycznia 2015 roku sklep przy ul. Wolności 29 w Świebodzicach, to czwarta placówka handlowa firmy Textim Recycling – lidera na rynku odzieży używanej w naszym regionie.
– Bardzo nas cieszy tak ciepłe im życzliwe przyjęcie przez mieszkańców Świebodzic – mówią pracownicy nowej placówki handlowej. – Dla wielu osób bardzo ważna jest lokalizacja naszego sklepu w centrum miasta. Dodatkowym atutem jest targowisko miejskie, które codziennie przyciąga tysiące osób.
Napotkani przez nas klienci potwierdzają spostrzeżenia sprzedawców.
– Byłam z dzieckiem w pobliskiej przychodni lekarskiej. Jak zawsze przy tej okazji, wstąpiłam na targowisko, by zrobić zakupy. Bardzo ucieszyło mnie otwarcie w tym miejscu dobrze zaopatrzonego sklepu z markową odzieżą, bo dzieci szybko rosną i – niestety – szybko niszczą ubrania. A tu mogę zaopatrzyć się w produkty bardzo dobrej jakości, które są w bardzo dobrej cenie. Nie tylko dla dzieci, ale dla siebie i męża również – powiedziała nam pani Aneta.
Klientami nowego sklepu odzieżowego na targowisku w Świebodzicach są osoby w każdym wieku.
– Lubimy z mężem robić zakupy na targowisku. Jesteśmy tak zwanymi ludźmi starej daty i nie lubimy hipermarketów. Wolimy robić zakupy u sprawdzonych kupców, których znamy od lat. A teraz mamy tu jeszcze pod ręką taki wspaniały sklep. Przy naszych niskich emeryturach nie stać nas na częste zakupy ubrań. A tu mamy wielki wybór i bardzo atrakcyjne ceny – cieszy się pani Maria.
Ale w sklepach firmy Textim Recycling to jest właśnie standard.
– W każdym z naszych sklepów oferujemy szeroki asortyment starannie wyselekcjonowanej odzieży używanej oraz unikalne dodatki: torebki, paski, apaszki, szaliki itp. Posiadamy w sprzedaży odzież damską, męską, dziecięcą, w tym także sportową i wieczorową. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie, bo tu można kupić tanią odzież najmodniejszych światowych marek, jak również wyjątkowe ubrania od mniej znanych projektantów. Na tym jednak nie koniec, ponieważ naszym klientom oferujemy także tekstylia gospodarcze. Przy tym często wymieniamy kolekcję i oferujemy atrakcyjne ceny oraz okazyjne przeceny – zapewniają miłe ekspedientki z nowego sklepu Textim Recycling.
A skoro mowa o wymianie kolekcji, to zapraszamy również do pozostałych sklepów Textim Recycling, w których nowości zostaną zaprezentowane: 22 stycznia w Wałbrzychu przy ul. Głównej 13 i w Boguszowie Gorcach przy ul. Fornalskiej 43 oraz 29 stycznia w Szczawnie Zdroju przy ul. Równoległej 1.
– Zapraszamy i życzymy udanych zakupów! – dodają właściciele wałbrzyskiej firmy.
(TS)
 textim poltora

REKLAMA

Kliknij tutaj