https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piękne mamy

Roksana Plinta została Miss Mam 2015 oraz Miss Mam Publiczności, tytuł I wicemiss zdobyła Andżelika Godyk – Kijewska, a II wicemiss Monika Jakubowska – to laureatki konkursu Miss Mam 2015, zorganizowanego przez Fundację Polny Kwiat w Starych Bogaczowicach.
 
W szranki stanęło 12 mam nie tylko z Gminy Stare Bogaczowice, ale także z Sadów Dolnych, Boguszowa Gorc, Łomnicy i Mieroszowa. Pięcioosobowe jury oceniało sposób przygotowania śniadania dla 4-latka, bajki opowiadane przez około minutę, świąteczne stroiki oraz przebieg trudnej rozmowy z nastolatkiem.
– Poziom we wszystkich konkurencjach był bardzo wysoki, a o kolejności decydowały pojedyncze punkty – zgodnie przyznali członkowie jury.
Wszystkie tytuły trafiły do mam z gminy Stare Bogaczowice: Miss Mam oraz Miss Mam Publiczności została Roksana Plinta, I wicemiss Andżelika Godyk – Kijewska, a II wicemiss Monika Jakubowska.
Galę finałową prowadził Robert Delegiewicz, który – przy znakomitym akompaniamencie zespołu Reaktywacja Band – również śpiewał znane standardy. Na uczestniczki i gości czekał poczęstunek. Konkurs i finałowa gala były dofinansowane w ramach FIO Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.
– Bardzo dziękuję uczestniczkom sobotniej gali – naszym wspaniałym mamom za udział w wyborach. Wszystkie mamy były rewelacyjne, każda zasługuje na tytuł Miss Mamy. Bardzo dziękuję przybyłym gościom i mieszkańcom, którzy aktywnie wspierali uczestniczki zmagań o tytuł Miss Mam 2015 oraz jurorom za rzetelne ocenianie poczynań naszych uczestniczek. Dziękuję Urzędowi Gminy Stare Bogaczowice z wójtem Mirosławem Lechem za użyczenie profesjonalnej sceny oraz jej przywóz i montaż oraz dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starych Bogaczowicach Elżbiecie Wojtowicz za wszelką pomoc i życzliwość przy realizacji projektu Miss Mama. Trzeba podkreślić, że gdyby nie współpraca Gminy Stare Bogaczowice, biblioteki oraz GCES to projekt by się nie udał. Dziękuję moim współpracownikom – wolontariuszom z Gminnego Centrum Edukacyjno – Społecznego oraz fundacji i każdemu, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do organizacji i sprawnego przeprowadzenia plebiscytu Miss Mam 2015 – podkreśla Agnieszka Lechowicz, prezes Fundacji Polny Kwiat.
(RED)
SONY DSC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Laureatki plebiscytu Miss Mam 2015 (od lewej): Andżelika Godyk – Kijewska, Roksana Plinta i Monika Jakubowska.

REKLAMA

Kliknij tutaj