https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pomóżmy Kamilowi

W najbliższych dniach w gminie Czarny Bór odbędzie się kilka impreza, które mają jeden cel – zebrać jak największą sumę pieniędzy dla chorego 17-letniego Kamila Dropa z Czarnego Boru. Kamil, który jest piłkarzem drużyny juniorów Skalnika Czarny Bór, niedawno dowiedział się, że jest poważnie chory, a jego leczenie wymaga sporych środków finansowych.
 
Mieszkańcy gminy zjednoczyli siły i chcą pomóc chłopcu i wesprzeć jego rodzinę. W piątek, 11 grudnia o godzinie 17.00 w Centrum Kultury w Czarnym Borze odbędzie się przedstawienie  „Marilyn w Krainie Czarów” w wykonaniu Grupy Teatralnej „Jestem, Hej”, działającej w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. W przedstawieniu główna bohaterka nie radzi sobie z problemami współczesności, dlatego pewnego dnia przenosi się do zaczarowanej krainy, do której trafiają ludzie borykający się z życiowymi problemami. Nauczy się tam żyć od nowa, pozna nowych przyjaciół, a przede wszystkim zakocha się. Jednak będzie musiała wrócić do normalnego życia, aby załatwić swoje sprawy. W piątek przed i po przedstawieniu będzie można kupić ciasta i ciasteczka oraz ozdoby świąteczne, a dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie w całości na leczenie Kamila. Zapraszamy więc hojnych smakoszy słodkości do zakupów.
Dzień później, w sobotę – 12 grudnia od godziny 15.00, w hali sportowej w Czarnym Borze rozgrywany będzie gminny turniej piłki nożnej halowej pod hasłem „Pomóżmy Kamilowi!”. W turnieju udział zapowiedziały drużyny: Skalnika Czarny Bór, Iskry Witków, Jokera Jaczków, Płomyka Borówno i Husarii Grzędy. Podczas turnieju można będzie kupić ciasto, napić się kawy i herbaty. Ponadto w niedzielę po mszach świętych w kościołach parafialnych w Czarnym Borze, Borównie i Grzędach zostanie przeprowadzona zbiórka na leczenie Kamila.
(RED)
Pomozmy Kamilowi

REKLAMA

Kliknij tutaj