https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Solidarne porażki ekip z podium

Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali w 17. kolejce III ligi dolnośląsko-lubuskiej w Lubinie z Zagłębiem II, ale dzięki porażkom Miedzi II Legnica i KS Polkowice nadal mają 4 punkty przewagi nad zespołami z Legnicy i Polkowic. Warto dodać, że podopieczni Roberta Bubnowicza zostali mistrzami I rundy w swojej grupie, ponieważ ostatnia seria gier była półmetkiem rozgrywek.
SONY DSC
Wyniki 17. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej:
Zagłębie II Lubin – Górnik Wałbrzych 2:1 (1:0)
Karkonosze Jelenia Góra – Ilanka Rzepin 4:0 (1:0)
Piast Karnin – Śląsk II Wrocław 0:2 (0:1)
Lechia Dzierżoniów – KS Polkowice 3:2 (1:1)
Foto-Higiena Gać – Miedź II Legnica 4:1 (0:0)
Ślęza Wrocław – Formacja Port 2000 Mostki 2:0 (2:0)
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Budowlani Lubsko 2:2 (2:0)
Stilon Gorzów Wlkp. – Polonia-Stal Świdnica 2:0 (1:0)
Piast Żmigród – KP Brzeg Dolny 3:1 (1:0)
 
Tabela (mecze, punkty, bilans bramek):
1. Górnik Wałbrzych 17        38        37:13
2. Miedź II Legnica     17        34        46:21
3. KS Polkowice         17        34        45:26
4. Śląsk II Wrocław     17        32        37:21
5. Lechia Dzierżoniów            17        32        31:19
6. Ślęza Wrocław        17        31        29:18
7. Stilon Gorzów Wlkp.          17        30        30:21
8. Formacja Port 2000 Mostki 17        29        35:24
9. Piast Żmigród          17        27        33:29
10. Zagłębie II Lubin  17        22        38:22
11. Foto-Higiena Gać  17        21        24:22
12. Polonia-Stal Świdnica       17        21        20:25
13. Karkonosze Jelenia Góra  17        21        23:32
14. Ilanka Rzepin        17        18        21:36
15. Piast Karnin                      17        17        20:26
16. Bystrzyca Kąty Wrocławskie        17        8          12:51
17. KP Brzeg Dolny    17        7          14:42
18. Budowlani Lubsko           17        6          14:61
 
Następna kolejka:
Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Wałbrzych (niedziela, 22 listopada, godz. 12:00)
KP Brzeg Dolny – Polonia-Stal Świdnica
Stilon Gorzów Wielkopolski – Budowlani Lubsko
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Ślęza Wrocław
Formacja Port 2000 Mostki – Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać – KS Polkowice
Lechia Dzierżoniów – Śląsk II Wrocław
Piast Karnin – Ilanka Rzepin
Zagłębie II Lubin – Piast Żmigród
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj