https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Twój dobry serwis – Pit Car

– Masz problem z samochodem? Zapraszamy do Auto Serwisu Pit Car przy ul. II Armii w wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin. Nasza wykwalifikowana kadra mechaników na pewno pomoże – mówi Piotr Estko, właściciel serwisu należącego do sieci Perfect Service.
 
Auto Serwis Pit- Car przy ulicy II Armii 7c w wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin oferuje wszelkie usługi w zakresie napraw, wymiany oraz diagnostyki silnika samochodu.
– Zajmujemy się profesjonalną diagnostyką silnika oraz mechaniką samochodową w całym zakresie wszystkich marek. Polecamy naprawy zawieszenia, układu kierowniczego, układu hamulcowego jak również wymiany rozrządu, sprzęgła oraz remontu i wymiany silników. Na terenie serwisu posiadamy sklep z wysokiej jakości dystrybuowanymi częściami zamiennymi oraz akcesoriami. Kierowcy mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz serwis na miejscu. Dotyczy to między innymi wymiany oleju wraz z filtrami, wymianę i naprawę opon czy pełen serwis klimatyzacji. Pomagamy również klientom w zakupie auta. Wystarczy przyjechać do nas samochodem, który ktoś zamierza nabyć i zrobić przegląd techniczny. Tak mało to kosztuje, a jak wiele można zaoszczędzić nie kupując przysłowiowego kota w worku – podkreśla właściciel serwisu Piotr Estko. – Jeśli już mowa o przeglądach, to powinno się robić je przynajmniej dwa razy w roku. Przed i po okresie zimowym, ale warto sprawdzić pojazd także przed dłuższym wyjazdem, na przykład na wakacje nad morze lub za granicę. Pomoże nam to zaoszczędzić stresu, a co najważniejsze uchroni nas samych przed konsekwencjami, które niesie niesprawne auto. Życie nasze i naszych bliskich chyba jest najważniejsze. Zapraszamy!
(TP)
pit car
 
 
 
 
 
 
 
Auto Serwis Pit Car przy ul. II Armii w wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin oferuje kompleksową obsługę samochodów.

REKLAMA

Kliknij tutaj