https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Poznaj nasz sekret na udane zakupy

Czy w Wałbrzychu można modnie ubrać się w markową odzież i nie stracić przy tym fortuny? Można! Wystarczy odwiedzić Outlet Top Secret w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Wieniawskiego 19 w Wałbrzychu.
 top secret
 
 
 
 
 
 
 
 
– U nas każdy znajdzie coś dla siebie – mówią właściciele sklepu Outlet Top Secret w Centrum Handlowym Auchan w Wałbrzychu. – Nasz sklep to outlet damski i męski, w którym oferujemy naszym klientom tanią odzież i tanie buty.
Tym, czym Outlet Top Secret przyciąga klientów, są nie tylko dobrej jakości ubrania, ale także bardzo atrakcyjne rabaty.
– U nas obniżki cen sięgają nawet 80 procent! Ale tym, co wyróżnia nas od innych sklepów jest obniżka cen wynosząca zawsze minimum 60%! – wyjaśniają właściciele sklepu.
Jak to możliwe, że markowa odzież jest oferowana w tak atrakcyjnych cenach?
– Klucz do sukcesu polega na tym, że oferujemy naszym klientom tak zwane końcówki kolekcji modnej odzieży marki Top Secret – zdradzają przedstawiciele Outlet Top Secret.
Jak to wygląda w praktyce?
– Mamy ogromny wybór – między innymi – tanich bluzek damskich i tanich torebek oraz specjalne promocje na spodnie i marynarki. Zanim kupisz cokolwiek gdzie indziej, najpierw koniecznie zapoznaj się z naszymi promocjami. Dlaczego? Ponieważ w Outlet Top Secret w Centrum Handlowym Auchan w Wałbrzychu możesz upolować na przykład: modne sukienki, bluzki, swetry, marynarki w rewelacyjnie  niskich cenach. Jeśli nie chcesz wydawać fortuny na ubrania, Outlet Top Secret jest właśnie dla Ciebie! To tu modna odzież jest oferowana w bardzo przystępnych cenach. Trzeba jednak pamiętać o jednym: ilość produktów objętych promocjami jest ograniczona, ponieważ są to tylko końcówki kolekcji. Ale mamy bardzo dobrą wiadomość – tylko u nas są co tydzień nowe promocje! Jeśli nie możesz być u nas tak często, jak wymagają tego Twoje potrzeby, możesz na bieżąco śledzić nowości za pośrednictwem internetu. Jesteśmy na Facebooku: https://www.facebook.com/Top.Secret.Outlet.Walbrzych. A na koniec to co najlepsze dla Czytelników Tygodnika DB 2010: z tą gazetą dodatkowo – 10 % na wszystkie rzeczy! – dodają właściciele Outlet Top Secret w Centrum Handlowym Auchan w Wałbrzychu.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj