Kraczkowski jak Zieliński

Drużyna młodzików Victorii Wałbrzych wzięła udział w silnie obsadzonym piłkarskim turnieju halowym o Puchar Krzywej Wieży w Ząbkowicach. Podopieczni Mirosława Furmaniaka zwyciężyli w tej imprezie, pokonując w finale Nysę Kłodzko 2:1.

W drodze do finału Victoria przegrała w grupie 0:2 z Bielawianką, zremisowała 1:1 z drużyną Akademii Top Player z Opola i pokonała 1:0 AKS Strzegom. W półfinale zwyciężyła drużynę gospodarzy – Orła Ząbkowice – 1:0.
– Dodatkową atrakcją była wizyta podczas turnieju reprezentanta Polski i zawodnika włoskiego klubu Empoli – Piotra Zielińskiego, który ufundował wybranemu przez siebie najlepszemu zawodnikowi turnieju nagrodę – koszulkę klubu Empoli. Nagrodę tę otrzymał zawodnik Victorii Patryk Kraczkowski z rąk Piotra Zielińskiego i jego brata Pawła – zawodnika wrocławskiego Śląska – relacjonuje Mirosław Furmaniak.
Bramki dla Victorii zdobyli Łukasz Pański 4 i Dawid Korus 1. Skład drużyny Victorii podczas turnieju w Ząbkowicach: Kamil Kraczkowski, Patryk Kraczkowski, Łukasz Pański, Dawid Korus, Tymoteusz Kasperek, Michał Lisiak, Aleks Drozd, Marta Sowa, Damian Pałczyński, Dominik Janik, Krystian Mazur. Trenerem zespołu jest Mirosław Furmaniak.