https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zmiana lidera

Porażka Białego Orła Mieroszów w Pszennie z Cukrownikiem 2:5, przy jednoczesnym zwycięstwie Sudetów Dziećmorowice z MKS Szczawno Zdrój 1:0 sprawiła, że zespoły z Mieroszowa i Dziećmorowic zamieniły się miejscami na szczycie tabeli grupy I piłkarskiej klasy A.
SONY DSC
Wyniki 15 kolejki piłkarskiej klasy A:
 
Czarni Wałbrzych – Gwarek Wałbrzych 0:1
Włókniarz Głuszyca – KS Walim 1:3
Sudety Dziećmorowice – MKS Szczawno Zdrój 1:0
Cukrownik Pszenno – Biały Orzeł Mieroszów 5:2
Zieloni Mrowiny – Joker Jaczków 2:3
Wenus Nowice – Nysa Kłaczyna 2:1
Grom Witków – LKS Wiśniowa 3:0
Granit Roztoka – Unia Jaroszów 3:3
 
1.         Sudety Dziećmorowice                      15        37        51:20
2.         Biały Orzeł Mieroszów                      15        36        43:15
3.         Grom Witków                                    15        33        49:15
4.         Granit Roztoka                                  15        29        31:29
5.         MKS Szczawno Zdrój                        15        28        63:24
6.         Cukrownik Pszenno               15        28        37:25
7.         Unia Jaroszów                                   15        28        50:26
8.         Joker Jaczków                                   15        19        35:35
9.         Włókniarz Głuszyca               15        19        26:27
10.       Wenus Nowice                                   15        18        28:34
11.       KS Walim                              15        15        32:45
12.       Czarni Wałbrzych                  15        14        23:39
13.       Zieloni Mrowiny                    15        14        22:47
14.       LKS Wiśniowa                       15        11        17:42
15.       Gwarek Wałbrzych                15        10        25:61
16.       Nysa Kłaczyna                                  15        4          9:57
 
Następna kolejka – 22-23 listopada
Biały Orzeł Mieroszów – Zieloni Mrowiny
Sudety Dziećmorowice – Joker Jaczków
Gwarek Wałbrzych – Cukrownik Pszenno
Czarni Wałbrzych – KS Walim
Włókniarz Głuszyca – Wenus Nowice
Grom Witków – MKS Szczawno Zdrój
Nysa Kłaczyna – Unia Jaroszów
Granit Roztoka – LKS Wiśniowa
 (RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj