https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zdrój pomógł Victorii

Piłkarzom Victorii Świebodzice nawet wysoka wygrana 6:1 nad Unią Bardo nie dałaby powrotu na fotel lidera piłkarskiej klasy okręgowej, gdyby nie remis 2:2 wywalczony przez Zdrój Jedlina Zdrój na boisku Piasta Nowa Ruda. Trzeci z naszych zespołów na tym szczeblu – Skalnik Czarny Bór – uległ 2:4 LKS Bystrzyca Górna.
SONY DSC
Wyniki 15 kolejki piłkarskiej klasy okręgowej:
Victoria Świebodzice – Unia Bardo 6:1
Skalnik Czarny Bór – LKS Bystrzyca Górna 2:4
Piast Nowa Ruda – Zdrój Jedlina Zdrój 2:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Karolina Jaworzyna Śląska 3:3
Iskra Jaszkowa Dolna – Unia Złoty Stok 1:2
Nysa Kłodzko – Zryw Gola Świdnicka 4:0
Polonia-Stal II Świdnica – Włókniarz Kudowa Zdrój 4:0
Piławianka Piława Górna – Trojan Lądek Zdrój 0:2
 
1.         Victoria Świebodzice             15        37        45:15
2.         Piast Nowa Ruda                    15        36        38:20
3.         Nysa Kłodzko                                    15        33        34:13
4.         LKS Bystrzyca Górna                        15        30        35:19
5.         Unia Złoty Stok                      15        27        31:20
6.         Trojan Lądek Zdrój                15        25        33:29
7.         Polonia- Stal II Świdnica        15        21        20:24
8.         Karolina Jaworzyna Śląska    15        21        39:29
9.         Zryw Gola Świdnicka                        15        19        29:28
10.       Zdrój Jedlina Zdrój                15        18        28:35
11.       Zamek Kamieniec Ząbkowicki          15        17        32:34
12.       Skalnik Czarny Bór                15        16        13:28
13.       Unia Bardo                             15        15        29:36
14.       Piławianka Piława Górna       15        11        21:31
15.       Iskra Jaszkowa Dolna                        15        11        20:42
16.       Włókniarz Kudowa Zdrój      15        4          16:60
 
Następna kolejka  – 22-23 listopada
Victoria Świebodzice – Unia Złoty Stok
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Skalnik Czarny Bór
Piławianka Piława Górna – Zdrój Jedlina Zdrój
LKS Bystrzyca Górna – Trojan Lądek Zdrój
Piast Nowa Ruda – Włókniarz Kudowa Zdrój
Polonia-Stal II Świdnica – Zryw Gola Świdnicka
Nysa Kłodzko – Unia Bardo
Iskra Jaszkowa Dolna – Karolina Jaworzyna Śląska
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj